Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Witam
As-Salāmu `alaykum 

Jestem Wladimir Lusowski Przybywam do was z NUPIA jestem Imamem Związku Wyznaniowego Islam/Strażnikiem Dwóch Meczetów/Mufti\Kadi pozwolą państwo  ze sie rozejrzę po waszym kraju.
  Odpowiedz
Witamy w UTNie! Życzę miłego pobytu Wink W razie jakichkolwiek pytań - służę pomocą.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Również witam.
  Odpowiedz
Witam, jestem Zarządcą Kościoła Antywirtualnego - organizacji sprzeciwiającej się istnieniu v-religii. W realu tworzenie sobie wirtualnych bogów jest trochę niezgodne z wieloma wyznaniami. Przestrzegam, że Kościół Antywirtualny będzie ze szczególną uwagą eliminował v-religię działające na jego rodzimym terytorium - Unii Trzech Narodów. Nie mniej jednak, życzę miłego pobytu.

Zadam więc pytanie: czy pańska religia jest religią prawdziwą, czy wirtualną?
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Moja religia jest religią prawdziwą drogi panie Wespucci.
  Odpowiedz
Myślę, że każdy religijny człowiek powie tak o swojej religii Wink. Ja osobiście wierzę w rotrio-katolicyzm.
  Odpowiedz
Tzn. islam sunnicki jest religią występującą w życiu realnym. Zgadzam się również z Panem Lubomirskim-Dostojewskim. Prawdą jest, że każdy człowiek uważa (ten, który wierzy w cokolwiek), że to jego religia jest "tą jedyną".
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
No dobrze. Uspokoił mnie Pan. Ale rotrię to bym zniszczył bombami wodorowymi.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Wladimir Lusowski
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości