Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dzień dobry
Dzień dobry

Jestem Agnus, mam 21 lat (oczywiście wirtualnie). Interesuje się rozumianą na wszelaki sposób kulturą krajów Afrykańskich oraz południowej części Europy (szczególnie Hiszpania oraz Portugalia).

Znam się trochę na dziennikarstwie, w przeszłości pracowałem w gazetce szkolnej.

Interesuję się prawem, w szczególności karnym, lubię rzucać artykułami różnych kodeksów, głównie dla beki i żeby pośmiać się z kolegów. Lubie czytać akty prawne, które są krótkie (może dlatego jeszcze nigdy nie przeczytałem Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej od deski do deski), aczkolwiek wyrywkowo potrafię odnaleźć się w każdym akcie prawnym (juz kilka razy zerknąłem na Konstytucję UTNu)

Uczę się prywatnie programowania, grafiki i różnych innych związanych z komputerem rzeczy. Jestem wśród znajomych mistrzem w formatowaniu tekstu. (ale nie zawsze mi się chce)

Przybyłem do UTNu zabawić się w wolnych od pracy chwilach, zobaczyć jak to jest być częścią, tak jak słyszałem elitarnej grupy w społeczeństwie.

Potrafię zachować dystans, wiem kiedy ktoś żartuje, bardzo lubię sarkazmy, jednak nie do przesady. Jeżeli ktoś na zbyt wiele sobie pozwala, potrafię go zjechać tak, że chowa się w kąt i unika przez tydzień Big Grin

Liczę na ciepłe przyjęcie, a w przyszłości również na miłe chwile, spędzone razem w państwie, które jest zbudowane na silnych i mocnych fundamentach i stabilnych murach.

Serdecznie pozdrawiam. Widzimy się w UTNie, jak juz dostanę wizę Smile

Agnus Traunhauer

A, o mało nie zapomniałem. Lubie pisać krótkie historyjki, wyobraźnię też mam wybujałą Big Grin
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Jan Lubomirski-Dostojewski, Kamiljan Harlin Wespucci, Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Witam Pana serdecznie. Jeżeli lubi Pan pisać historyjki, to bardzo dobrze. Takie rzeczy urozmaicają życie w mikroświecie.
  Odpowiedz
Witamy w Unii Trzech Narodów! Również liczę na to, że zostanie Pan z nami na dłużej Wink . W razie pytań służę pomocą Big Grin
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Witam w Unii Trzech Narodów. Wygląda Pan na wartościowego mikronaute.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Dziękuję za miłe powitanie

Słowa, które skierowaliście do mnie dodały mi otuchy. Przez pierwsze dni zastanawiałem się, co mogę tutaj robić. Rozejrzałem się po okolicy, jednak nie za bardzo ją rozumiem. Gdyby ktoś mógłby mi pomóc postawić pierwsze kroki byłbym niezmiernie wdzięczny. Najpierw chciałbym gdzieś zamieszkać, ale nie wiem, gdzie zasiłki socjalne są największe Big Grin

A tak na prawdę, to mógłby mi ktoś opisać każdy z krajów Unii? To jest Muratykę, Ardemię i Learven? Gdzie najlepiej zamieszkać i gdzie najłatwiej jest się rozwijać? (czy jak kto woli, wprowadzać własne ideę). Szczególnie zależy mi na wprowadzeniu elementów afrykańskiej kultury. Szamani, przesądy, szczypta magii, walka z głodem, takie tam Big Grin

No i chętnie zająłbym się jakąś ważną funkcją Big Grin kiedy jakieś wybory będą?

Pozdrawiam cieplutko
  Odpowiedz
Niestety jestem nowy, więc do większości zagadnień przedstawionych przez Pana się nie odniosè, ale w najbliższym czasie odbędą się wybory parlamentarne, chyba 29 i wtedy po uzyskaniu obywatelstwa będzie się mógł Pan ubiegać o mandat.
  Odpowiedz
Osobiście polecam Volkian. Region działający w ramach Learvén. Wzorowany jest na krajach bloku wschodniego. Duża, wręcz dominująca rola Partii, jakieś tam swobody obywatelskie. Dodatkowo ten port lotniczy w którym jesteśmy znajduje się w Krasnodarsku, stolicy Volkianu.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Ja opiszę Panu Muratykę - moją ojczyznę, która jest jednocześnie najstarszą prowincją UTNu, gdyż powstała na początku 2014 roku.

Na początek notka z mikronacyjnej Wikipedii:
Cytat:Republika Muratyki (frd. Муратичская Републьика, eng. Republic of Muratica) - polska mikronacja, powstała w dniu 10 stycznia 2014 r. Liczy ona 3 mieszkańców (16 lipca 2018, wliczając prezydenta, premiera oraz ministrów). Stolicą tego państwa jest Ратаусё/Zwierzogród/Rathausio. Muratyka od 30 stycznia 2018 roku jest członkiem Unii Trzech Narodów.

Muratyka jest państwem unitarnym, dzieli się na Uleny, które dzielą się na gminy, zaś te dzielą się na freuty. Ulenem zarządza "Prezydent Uleński", którego można porównać do wojewody. Jeżeli zdecyduje się Pan na Muratykę, to będzie mógł Pan wybrać sobie 1 Ulen pod zarządzanie. Mówi Pan, że chce Pan wprowadzić afrykańską kulturę - nie ma problemu! Muratyka słynie z tego, że w niej wszystko jest możliwe. Wracając do tej afrykańskiej kultury, to po uzyskaniu obywatelstwa, mógłby Pan zająć się Azymuckim Ulenem, który miał być stylizowany na kulturę australijską, ale jeżeli wybierze Pan Muratykę, to będzie miał Pan wolną rękę we wprowadzaniu tam kultury afrykańskiej Wink

Więcej na temat Muratyki może Pan przeczytać tu. Będę uradowany, jeśli wybierze Pan moją ojczyznę Big Grin

Jeśli chodzi o pierwsze kroki w państwie, to taki podstawowy poradnik znajdzie Pan tutaj. W razie jakichkolwiek wątpliwości, może Pan pytać w tym wątku, lub napisać do mnie wiadomość prywatną.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Dziękuję za zaproszenia. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czym jest Winkulia czy jest tam coś ciekawego. Bo wygląda na biedna i zaniedbaną jak typowe afrykańskie państewko
  Odpowiedz
Winkulia? Mówiąc szczerze, nie ma tam nic ciekawego oprócz kilku większych miast. Przejęliśmy ten teren poprzez podpisanie traktatu z Brodrią o podziale ziem dawnego Związku Winkulijskiego, który upadł po kilku tygodniach. Mamy zamiar przekształcić te terytoria w Unijne Terytorium Przemysłowe, lub coś w tym stylu.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości