Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

2+4=7 Harlina - nielegalne wybory sfałszowane?!
VTP przyjrzało się sprawie i wyszło na błąd maszyny u Pani Grażynki.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
W związku z powyższym polecam publikację przez członków Reżimu Administratorskiego zrzutów ekranu na których widać wyniki ankiety. Proszę jednak zamazać identyfikatory osób które głosowały.

Mam nadzieję że rozwieje to wątpliwości.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
(12-07-2018, 10:58:23)Henryk Wespucci napisał(a): W związku z powyższym polecam publikację przez członków Reżimu Administratorskiego zrzutów ekranu na których widać wyniki ankiety. Proszę jednak zamazać identyfikatory osób które głosowały.

Mam nadzieję że rozwieje to wątpliwości.

I to mnie się podoba - nareszcie jakieś działanie, a nie tylko czcza gadanina waksmańska.
To dobry pierwszy krok na rozwiązanie całego węzła gordyjskiego. Co nie znaczy, że uważam te wybory za legalne (dla mnie Prezydentem nadal jest Waksman).
  Odpowiedz
Cytat:(dla mnie Prezydentem nadal jest Waksman).
Dla Pana. Tylko dla Pana. I tego się trzymajmy. Poza tym, nie "gadanina waksmańska", tylko wypowiedź Pana Prezydenta. Posługujemy się tytułami Szanowny Panie.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Nawet Prezydent jest czasem zbyt leniwy...

Sądzę, że te wszystkie pomyłki i rozprawy sądowe wynikają tylko i wyłącznie z lenistwa.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości