Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

2+4=7 Harlina - nielegalne wybory sfałszowane?!
Skoro zostałem Prezydentem Volkianu to trochę go zdemokratyzuję i wprowadzę nowe wyposażenie do wszystkiego. W Volkianie wszystkie przedmioty są stare. Tramwaje z 1990, autobusy z 1980... Jedynie Doctrina stanowi kontrast. Jest najnowocześniejszym regioniem Learven.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Cytat:potraficie najpierw wywołać jeden kryzys (zapomnienie o wyborach)
Tzn. jedynym człowiekiem któremu się to nie spodobało był Pan.

Cytat:po czym wpadacie w następnym kryzys (fałszowanie wyników nielegalnych wyborów)
Jakie fałszowanie? Czy dla Pana przeklejenie pewnej treści z innego wątku oraz zapomnienie zmiany tej treści na aktualną jest równe z fałszowaniem wyborów?
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Ja przepraszam bardzo! Tu nie było żadnego kopiowania, błąd zrobiła maszyna licząca.
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Owszem było.

Wątek "Wybory drugiego Prezydenta UTN napisał(a):Frekwencja wyniosła 54%. Głosy oddało 7 z 13 uprawnionych. Wyniki są następujące:
Henryk Wespucci - 3 głosy (42,9%)
Michael Wolferine - 3 głosy (42,9%)
Arcadio Norbert - 0 głosów (0%)
Głos Pusty - 1 głos (14%)

Wątek "II Tura Wyborów Prezydenckich napisał(a):Frekwencja wyniosła 54%. Głosy oddało 7 z 13 uprawnionych. Wyniki są następujące:
Henryk Wespucci - 2 głosy (33%)
Michael Wolferine - 4 głosy (67%)
Głos Pusty - 0 głosów (0%)
Zapomniał Pan zmienić procent frekwencji oraz ilość obywateli którzy oddali głos.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
[Obrazek: 5b47ad1f92fad.png]
Nie jestem autorem.

Odpowiedz
A kto jest autorem, skoro na forum pisze, że to Pan jest autorem tego wątku?
  Odpowiedz
Volkiańska Telewizja Proletariacka to najlepszy serwis informacyjny w całej Unii. Stanowi ona informacje będące zgodne z linią Partii (przestaw literki w skrótowcu i wyjdzie realny odpowiednik). Zapewniam że wg Partii pomyłki i fałszowanie wyborów to nie najważniejsze zajęcie. Jako szef VTP i Władzy Ludowej pragnę jednak przeprosić za tą pomyłkę

Wysłane z mobilnego biura prezesa.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz
A no tak, ale to nie ja zrobiłem błąd, lecz maszyna licząca.

Odpowiedz
W tej sytuacji najbardziej właściwym wyjściem byłoby powtórzenie procesu wyborczego. To jawny skandal, aby pomylić się o tak wysoki procent wśród wyborców. 
(12-07-2018, 10:42:38)Kaspar Waksman napisał(a):
Cytat:potraficie najpierw wywołać jeden kryzys (zapomnienie o wyborach)
Tzn. jedynym człowiekiem któremu się to nie spodobało był Pan.
Ująłbym to inaczej - byłem jedyną osobą, która to zauważyła. 
Nikt nie pytał kogokolwiek, czy to się mu podoba czy nie...

(12-07-2018, 10:42:38)Kaspar Waksman napisał(a):
Cytat:po czym wpadacie w następnym kryzys (fałszowanie wyników nielegalnych wyborów)
Jakie fałszowanie? Czy dla Pana przeklejenie pewnej treści z innego wątku oraz zapomnienie zmiany tej treści na aktualną jest równe z fałszowaniem wyborów?
Coś czuję, że w UTN-i każdy błąd usprawiedliwia się tym samym - bo ktoś zapomniał o wyborach; bo ktoś zapomniał dobrze przekopiować; bo ktoś zapomniał, jak stosować prawo.
Na pewno jest to zafałszowanie wyborów - co do tego nie powinien mieć nikt najmniejszych nawet wątpliwości - przecież wynik jest inny od prawdziwego. Pytanie tylko: czy to właśnie przez pomyłkę, czy może umyślnie? Tutaj można tylko gdybać. Prywatnie jestem zdania, że to tylko niefortunna pomyłka - niestety w bardzo poważnej sprawie... Dlatego ktoś powinien się temu przyjrzeć.
  Odpowiedz
Nie no ja rozumiem. Zauważył Pan pomyłkę i chce Pan ją jakoś naprawić. Doceniam starania. Pan uważa to za sfałszowane wybory, a ja za zwykłą pomyłkę. Każdy ma swoją własną opinię, i tego się trzymajmy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości