Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

2+4=7 Harlina - nielegalne wybory sfałszowane?!
Wink 
[Obrazek: bo6pn6T.png]
Nawet wyniki z nielegalnych wyborów trzeba było sfałszować...
VTP - Wiesz mniej, Januszu Sralin
  Odpowiedz
Oooo. A to ciekawe Big Grin . Może po prostu Pan Kamiljan się pomylił. Ale powiem szczerze - nie zwróciłem uwagi. Poza tym, Pan Kamiljan nie był zwolennikiem Pana Wolferina, także wątpię by fałszował wybory na korzyść kogoś, za kim nie był.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Dziękuję za poinformowanie o błędzie maszyny liczącej. Wyniki zostaną ponownie przeliczone dla bezpieczeństwa.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
(12-07-2018, 10:20:44)Kaspar Waksman napisał(a): Oooo. A to ciekawe Big Grin . Może po prostu Pan Kamiljan się pomylił. 

W liczeniu do 10? A to ciekawe...

(12-07-2018, 10:20:44)Kaspar Waksman napisał(a): Ale powiem szczerze - nie zwróciłem uwagi.

Ja też odpowiem szczerze - akurat nie dziwi mnie to.
(12-07-2018, 10:20:44)Kaspar Waksman napisał(a):  Poza tym, Pan Kamiljan nie był zwolennikiem Pana Wolferina, także wątpię by fałszował wybory na korzyść kogoś, za kim nie był.

Kto wie, kogo popierali: Pani Grażynka i Janusz Sralin...
  Odpowiedz
Cytat:W liczeniu do 10? A to ciekawe...
Każdy się myli, nawet w najbłahszych sprawach.

Cytat:Ja też odpowiem szczerze - akurat nie dziwi mnie to.
Mógłby się Pan chociaż raz powstrzymać od tych dogryzek?

Cytat:Kto wie, kogo popierali: Pani Grażynka i Janusz Sralin...
Obydwoje mieszkają w Volkianie. Volkian. Socjalizm. Komunizm. Adoracja jednostki itd.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Janusz Sralin to zasłużony operator kamery, nie mógł się pomylić. To pewnie maszyna licząca głosy zrobiła błąd w druku, przecież mechanik przyszedł ją naprawiać.
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Ja myślałem, że volkiańscy mechanicy są najlepsi w swoim fachu, a tu "zong!". Jednak nie...
  Odpowiedz
Proszę nie obrażać Volkiańskich Mechaników. To wina maszyny, która w dniu wyborów kończyła 30 lat.

Odpowiedz
30 lat? Chyba najwyższy czas na zakup nowej maszyny...
  Odpowiedz
Brak mi słów - potraficie najpierw wywołać jeden kryzys (zapomnienie o wyborach), po czym próbować go naprawić poprzez wywołanie drugiego kryzysu (nielegalne przeprowadzenie następnych wyborów), po czym wpadacie w następnym kryzys (fałszowanie wyników nielegalnych wyborów).
Naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Ani jak przerwać ten krąg pomylonych decyzji i działań.
Na dniach Sąd wyda parę orzeczeń albo postanowień w tych sprawach, bo z tego wytworzyliście niezły galimatias prawny i coraz trudniej się w tym połapać...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości