Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Urlaub
Damen und Herren,

Nadszedł ten czas. Zapowiadałem to jednak od dłuższego czasu. Pisząc "to" mam na myśli mój urlop od mikronacji przypadający na mój realny urlop. Zamierzam całkowicie odciąć się od internetu. Dlatego też żeby zapewnić ciągłość działania danych imstytucji, gdzie pełnie funkcje kierownicze, upoważniam Kamiljana Harlina do podejmowaniu za mnie decyzji jako Prezes Reżimu Administratorskiego. W/w osobę upoważniam też do podejmowania decyzji jako Prezydent Volkianu. Upoważnienia są ważne do dnia 25 lipca.

Dodatkowo informuję że po moim powrocie z urlopu nie będę angażował się w politykę. Drugi raz z rzędu bowiem obywatele udowodnili mi że po prostu się nie nadaję.

W przypadku poważnych awarii na forum kontaktować proszę się ze mną drogami prywatnymi tzn. nie przez deskord.

Heniu.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Życzę Panu miłego urlopu. Mam jeszcze jedno pytanko, jeżeli nie polityką, to czym ma Pan zamiar się zająć po powrocie?
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Mnie prawdopodobnie nie będzie przez pół pańskiego urlopu...
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Myślę nad kulturą. Choć i to mi nie wychodzi.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości