Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Bandyci w parlamencie II kadencji
1) Konstytucja UTN-i zawiera: 
    "Art. 11. Posłowie wybierani są w drodze wyborów parlamentarnych."
Nie odbyły się ŻADNE wybory parlamentarne do parlamentu II kadencji, obywatele UTN-i nie mieli możliwości zagłosowania w wyborach na swoich kandydatów. W hipotetycznej sytuacji, gdyby któryś z kandydatów otrzymał zero głosów, należałoby przeprowadzić wybory uzupełniające. Zlekceważono to i wprowadzono siłą do parlamentu ludzi bez mandatu społecznego. 

2) Konstytucja UTN-i zawiera: 
    "Art. 16. Ważność wyborów parlamentarnych stwierdza Sąd Najwyższy."
Ekhem, nie wydano żadnego rozporządzenia w tej sprawie ze względu na punkt 1. Pomimo tego rozpoczęto obrady i zaczęto uchwalać nowe ustawy - powołano także nielegalnego marszałka.

3) waksmańska dymisja była nielegalna. Prawo w UTN-i nie przewiduje dymisji Prezydenta, a samo jego oświadczenie nie ma mocy prawnej w tym zakresie. Dlatego nadal pełni tę funkcję.

Odpowiedz
Cytat:Dlatego nadal pełni tę funkcję.
Nadal? Ło mój Boże. Ja się nie czuję już prezydentem tego kraju, i nie mam zamiaru nim być ponownie. Nawet, jeżeli ta dymisja była "nielegalna". Możecie mi za to wlepić banicję, ale nie zmusicie mnie, żebym wrócił na stanowisko prezydenta tego kraju.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
No, Konstytucja trochę dziurawa, ale dymisja to rzecz naturalna, więc wtedy kierujemy się prawem zwyczajowym. Poza tym głosowanie, gdy jest już wymagana ilość posłów jest bezsensowne.
[Obrazek: YPMiTw5.png]
  Odpowiedz
Dokładnie. Po co robić wybory parlamentarne, skoro zgłosiła się wymagana liczba osób (4/4)? No nie ma sensu, a przynajmniej u nas tak jest.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
O! Ktoś powiedział banicja? Ależ proszę poczekać! Nasza bankatapulta aktualnie przechodzi remont generalny, proszę się wstrzymać. Niedługo wróci z warsztatu i będzie można jeszcze więcej osób wysłać na Madagaskar, dzięki Biurze Podróży Reżim Administratorski.

Ja naprawdę nie rozumiem pana Kononowitza, ale tak szczerze. Wobec takiego dziurawego prawa (żeby nie było głosowałem przeciw tej konstytucji, bo jest bardziej dziurawa niż durszlak którego używam w kuchni) moim zdaniem powinniśmy lekko nagiąć czasoprzestrzeń i pewne zasady, tak żeby pewne sytuacje przeprowadzić lekko tylko naginając konstytucję. Ale to oczywiście moje zdanie.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Ja się zgadzam z Panem Wespuccim. Ta konstytucja nie jest "łamana" żeby sytuację w kraju pogorszyć, tylko żeby ją polepszyć, tudzież żeby to prawo jakoś naprawić, bo fakt faktem, jest dziurawe jak nie wiem co...
  Odpowiedz
Ale ja mówiłem! Dziurawe to to bardziej niż polskie drogi (tak szczerze nawet polne drogi w Niemczech są lepsze). Napiszmy coś lepszego, ale nie! Bo po co się męczyć. No i teraz macie, znaczy mamy.

Przy okazji Biuro Podróży Reżim Administratorski poleca następujące kierunki wycieczek: Madagaskar. Koszt dla jednej osoby to 50 UNI za noc!
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Chcieliśmy napisać. Chcieliśmy napisać dobrze, razem z ludźmi bo wszyscy narzekali, że Konstytucja robiona jest przez 2-3 osoby. Daliśmy ludziom szansę się wypowiedzieć i co? Nic. Dosłownie nic. Nikt się łaskawie nie zainteresował chociaż zaproponowaniem 1 artykułu. Teraz wszyscy narzekają, że dziurawe to to. Dziurawe. Uchwaliliśmy tą konstytucje, żeby potem wprowadzać do niej ewentualne poprawki, bo jakaś Konstytucja była potrzebna. Więc teraz zamiast narzekać na "bandytów w parlamencie", to weźcie się ludzie do roboty, a nie do narzekania. Narzekać każdy umie, ale robić to nie ma komu.
  Odpowiedz
Zaśmiałem się jak zobaczyłem tytuł wątku. Ale ja przepraszam bardzo, uchwalono dziurawą konstytucję, to teraz trzeba wybierać mniejsze zło i ją łamać. Mógłbym zaproponować zupełnie nową konstytucję zamiast poprawek do niej, bo byłoby ich więcej niż artykułów.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Nie traktujcie mikronacji jako 100% przestrzeganie prawa, bo z tego nie ma radości. Czasem trzeba nagiąć konstytucję. Tak poza tym nie było wyborów, wiec nie ma co sprawdzać, że odbyły się prawidłowo.
[Obrazek: YPMiTw5.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości