Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ostatni ranking WItta
Ukazał się ostatni ranking Witta:

[Obrazek: ranking062018.png]
Niestety, Pan Daniel von Witt skończył z tworzeniem rankingów. Widocznie ma za mało czasu. Może jakiś mikronauta stworzy nowy ranking?

Teraz przedstawię swoją opinię:

Sarmacja - doznała spadku kilka miesięcy temu i stabilnie się trzyma.
UTN - Spadliśmy jeszcze bardziej niż miesiąc temu, a mimo to mamy drugie miejsce. To nie oznacza, że UTN jest aktywny, tylko że UTN ma najmniejszy marazm w mikroświecie.
Dreamland - mocno spadł miesiące temu, ale podnosi się dzięki wyborom.
Sytria - druga Santera. Dosłownie.
Suderland - mocno spadł i nie zapowiada się na wzrost.
Athos - nie dziwi mnie ten wynik. W Athos działają prawie wszyscy obywatele Winkulii, Osaczeska i Umelu. Po upadku tych państw napędzają aktywność w Athos.
NUPIA - dzięki wchłonięciu Osaczesko jako Państwo Integracyjnie Autonomiczne w skład NUPIA i aktywności starych obywateli, to stare państwo zalicza mocny skok i według mnie jest to stabilny skok.
RON - ogromny spadek, zniża się do poziomu typowych orientyckich państw.
Austro-Węgry - ich aktywność składa się tylko i wyłącznie z kilku wątków o tym, że ich państwo upada i z głupich secesji.
Baridas - a co to jest?
Bialenia - sypie się. Jedyna aktywność pochodzi z pierwszej połowy czerwca.
Brodria - spadła, ale podniesie się. Kilka ważnych obywateli powróciło do państwa i pojawiają się nowe tematy do dyskusji.
Winkowie - zrobiłem tam konto po wyjściu Elderlandu z Kongresu Orientyki, żeby zobaczyć ich państwo, ale mi go nie zatwierdzili. Więc wygląda na to, że państwo szybko chyli się ku upadkowi. Leszek Roskohard nabił im kilka postów...
Trizondal - kiedy to państwo upadnie? Zamówiłem już trumny, o czym można poczytać na forum Bialenii, 3 za pół ceny. Dodatkowo dół za darmo.
Elderland - Jak nie ma Witta, to nie ma aktywności.
Rotria - Tak! Spadek o prawie 300 postów! Czekam aż to pseudopaństwo upadnie i będę skakał po ich grobie.
Wandystan - Ciekawy kontent, ale nie ma kto go rozwijać.
Garapenia - Jedyne posty z tego państwa napisałem ja i Henryk Wespuci.

Państwa poniżej Garapenii dla mnie już upadły. Już Umel miał ciekawszy kontent niż te państwa w ostatnich miesiącach.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Bez ciebie bylibyśmy niżej. Nie wiedziałem, że Sarmacja jest aż tak aktywna.
Erlich Mentz (~) 

Odpowiedz
(09-07-2018, 06:02:39)Erlich Mentz napisał(a): Nie wiedziałem, że Sarmacja jest aż tak aktywna.
Sarmacja to największe, najaktywniejsze i jedno z najstarszych państw mikroświata.
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Cóż, wypadliśmy normalnie. Myślę, że te ok. 1500 postów będzie normą na miesiąc.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Co do pytania co to Baridas - jest to państwo połączone z Sarmacją Unią Personalną tzn. Książę Sarmacji jest z automatu Królem Baridasu (unia trwa nieprzerwanie od 2006 roku). Królestwo prowadzi własną politykę wewnętrzną, jednak nie prowadzi polityki zagranicznej. Z tego co wiem to interesy Baridasu reprezentuje Sarmacja. To tyle co wiem. Mogę się oczywiście mylić, co jest bardzo możliwe.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Dziękuję za wyjaśnienie. Jeśli Baridas ma tyle swobód i jest tak mało aktywny, to moim zdaniem trzeba go inkorporować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości