Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Chamstwo Suderlandu i Najgorsza Edycja Our Sound
Exclamation 
Szanowni Obywatele UTN!

To co się dzieje podczas organizacji XI Our Sound aż trudno skomentować.

Zacznę może od zaproszeń.
Zaproszenia na Our Sound rozesłali Ryszard Maj, Norbert Byfyj i Filip Lotnik do Dreamlandu, Elderlandu, RON, Brodrii, Bialenii, Austro-Węgier, Slawonii, Trizondalu, Rotrii i Kugarii. Nasi obywatele prosili organizatorów na komunikatorze Discord o wysłanie zaproszenia również do UTN. Przekonywano, że UTN spełnia powszechne warunki do uznania, a niektóre z zaproszonych państw absolutnie nie powinny zostać zaproszone.

Kilka z zaproszonych państw nie wzięło udziału w konkursie, a UTN sam wykazał się inicjatywą. Nasz własny Komitet ds. Our Sound wybrał piosenkę i zgłosił nas na adres do konkursu. Wysłano na forum Suderlandu nasz utwór na Our Sound. Nasze państwo zostało nie uwzględnione w liście utworów zgłoszonych do Our Sound. Mimo naszego entuzjazmu i chęci zostaliśmy chamsko odrzuceni z powodu całkowicie subiektywnej oceny naszego państwa przez suderlandczyków. UTN spełnia powszechne warunki do uznania i jest jednym z najaktywniejszych państw mikroświata, a niektóre z państw biorących udział z Our Sound mogłyby zostać obiektywnie uznane za martwe. Organizatorzy łamią własny regulamin z premedytacją.

Naprawdę chciałem udowodnić Unijczykom, że wina naszych złych relacji z Suderlandem jest także po naszej stronie. Nie miałem złej opinii o Suderlandzie i Suderlandczykach. Lecz z powodu tej wrednej organizacji Our Sound'u i po przejrzeniu postów o UTN, całkowicie zmieniłem swoją opinię o suderlandzie. Przepraszam wszystkich Unijczyków za bronienie w choćby małym stopniu tych okrutnych suderlandczyków.
Wy, suderlandczycy mordujący UTN, jesteście kanaliami!
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Nie wszyscy Suderlandczycy, chociaż rzeczywiście ta sprawa z Our Sound jest bardzo irytująca. Na szczęście nie ma co się przejmować. To zwykły konkurs, a przynajmniej wiemy dzięki niemu, jak bardzo możemy na tym kraju polegać. Na prawdę wątpię, by tu chodziło tylko o tekst piosenki.

No ale, jak wspominałem: Nie stawiajmy wszystkich w równym rzędzie. Są tam osoby lepsze i gorsze, a wrzucanie każdego do jednego wora nie jest dobre.
  Odpowiedz
Ale się spinacie o ten Our Sound. Zróbmy The Voice of Nordata i tyle. Jeżeli niektórzy Suderlandczycy lubią się tak bawić w konkursy międzynarodowe, to dobra.
[Obrazek: YPMiTw5.png]
  Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że ten post uświadomi naszym obywatelom, że z tym państwem nie należy jakichkolwiek stosunków nawiązywać. Nie dziwię się, że to coś czekało 2 lata na uznanie przez aktualnie największą mikronację - Księstwo Sarmacji. Oczywiście, organizacja tegorocznej edycji "Our Sound" należy do jednych z najgorszych rzeczy jakie kiedykolwiek widziałem. Już jarmark w szkole podstawowej obok mojego domu który zorganizowały dzieci z klas 1-3 wypadł lepiej niż "OS" w suderlandzie.
Cytat:UTN spełnia powszechne warunki do uznania
Wg. Pana Ryszarda Maja - nie spełnia (wiem, bo czytałem jego ""oficjalną"" wiadomość do naszej komisji).
Cytat:Nie wszyscy Suderlandczycy
Owszem, to prawda, jednakże tych "miłych/nie-chamskich" osobników w suderlandzie jest ok. 1-2.
Są kanaliami, to prawda (nie wszyscy oczywiście), ale cóż to się teraz podzieje? Pójdzie naziolek suderlandzki jeden z drugim napisać pościk o UTNie jakimi to robalami jesteśmy Big Grin . Nie mogę się doczekać Wink

Jeszcze, że tak powiem - najlepiej będzie, jak przestaniemy o tym czymś rozmawiać, bo jak każdy wie - szkoda na to "szczempić ryja". Apeluję więc do unijczyków, aby nie tworzyli na siłę postów o suderlandzie, bo zaraz powiedzą:
Typowy suderlandzki down napisał(a):O JEZU JEZU TRZEPIO POSTY NA WYZYWANIU NAS JAK ZAWSZE!!!! JOJONACJA TO ZA MAŁO POWIEDZIANE!!1!!1!111!!

KW

Aktualizejszyn
Zastosujmy się do mądrych słów wielebnego i czcigodnego Ryszarda Maja, jednakże użyjmy ich w odwrotną stronę:
Rysiu Maj napisał(a):Proponuję całkowicie się nimi nie przejmować, bo na polemikę czy poważną dyskusję nie ma tu żadnych szans...

Cytat:przedmiotowy stosunek do Pana Karla
Hmm. A jaki mam mieć stosunek do czegoś, co obraża UTN na każdym kroku, krytykuje nas i otwarcie wzywa do plucia nam w twarz? Pogłaskać po główce? A może wykazać szacunek i kulturę? Z debilem rozmawia się po "debilsku" żeby debil zrozumiał, że jest debilem.
Cytat:zupełnie nie rozumiem jak można próbować choćby największego wroga poniżyć w tak prymitywny sposób...
Prymitywny? Prymitywny to jest ten człowiek, który przez pryzmat tych jego "wIeLkIcH mĄdRoŚcI" jest widziany jako człowiek inteligentny. Dla mnie jest to australopitek, którego NAJWYŻEJ należy traktować jak szkodnika/zwierze, bo (powtórzę raz jeszcze) swoim zachowaniem i postawą względem UTNu nie zasługuje na grosz szacunku i kultury (wiem, że to brzmi prymitywnie itd. ale cóż - "Z debilem rozmawia się po "debilsku" żeby debil zrozumiał, że jest debilem.")
Cytat:Ktoś zapomniał się przelogować na innego konto? NIE WIEM! I mnie to nie interesuje.
To dobrze, że się Pan nie interesuje, ale w razie jakby jakiś człowiek z zagranicy przeczytał te pańskie ""mądrości"" to odpowiem - nie, nikt nie zapomniał przelogować się na inne konto, ponieważ Pan @Kamiljan Harlin Wespuccioraz @Ferdynand Dugosz to osoby inne/różne, a nie klony (co my suderland czy Santera jesteśmy ekhm?)
Cytat:Przejmuję się bowiem jedynie krytyką od osób, które reprezentują sobą pewne wartości
To ja tu wielebnego Pana zdziwię! Uwaga, uwaga! REPREZENTUJĘ SOBĄ PEWNE WARTOŚCI! Dziwne co? "Ale, że Waksman?! Ten prymityw? Pfff, niemożliwe". A widzi Pan - JEDNAK. Jedną z nich jest obrona swojego kraju w sytuacji wyzywania go na każdym kroku (razem z jego obywatelami i MnĄ).
Cytat:kiedy ta krytyka jest zasadna i ma jakieś podstawy
Podstawy? Pan przeczyta jeszcze raz te wątki w których obrażacie UTN, mnie oraz innych unijczyków, i dopiero potem się wypowie.
A ja @Michael Wolferine proponuję natomiast, aby od suderlandu trzymał się z daleka. To trzeba omijać szerokim łukiem. 

Jednym słowem - żałość.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Ma Pan racje, szkoda szczempić ryja, nawet nie będę wchodził na ich forum.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
No cóż. Ja oczywiście dostałem pismo od p. Maja w którym jasno (i wg mnie logicznie) wyjaśnił dlaczego nasz reprezentant został wykluczony z konkursu. Mimo wszystko życzę Suderlandowi miłej organizacji Our Sound. Nie ukrywam jednak że wpływ na tą decyzję nie miał sam regulamin i "warunki uznania", lecz również mniejsza, lub większa ilość polityki.

Od siebie mogę dodać że trwają przygotowania do II Edycji Uniowizji, która zawita na początku września do Zwierzogrodu!
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości