Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[Wybory] Ponad podziałami - Henryk Wespucci
A, tak, tak. Przepraszam, ale nie zauważyłem.

Od jakiegoś czasu starałem się ograniczać moją ingerencję w politykę Unii Trzech Narodów i wolałem się skupić na rozwijaniu kultury, sportu, nauki i oczywiście rozwijaniu systemów informatycznych UTN. Moje chwilowe wycofanie się z życia politycznego było związane z faktem, że na przełom maja i czerwca złożyły się dla mnie różne wydarzenia, które odbierały mi znacząco zarówno chęć jak i cenny czas do angażowania się w politykę. Mimo wszystko jednak czas jaki byłem w stanie wygospodarować, dzięki umiejętnemu zarządzaniu nim przeznaczałem na Volkian i rozwijanie kultury UTN.

Wbrew pozorom robię całkiem sporo dla UTN. Oczywiście wiele z tych czynności nie widać, lub widzicie je w okrojonej wersji. Czy według mnie to są działania wystarczające? Oczywiście że nie. Nie ukrywam że nie jestem zbyt aktywny, mało angażuje się w politykę. Oczywiście zgodzę się z tym, zawsze mógłbym angażować się bardziej w życie społeczne Unii Trzech Narodów bardziej niż to robię na chwilę obecną. Dziękuję.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedź.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości