Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kampania wyborcza na Prezydenta UTNu [MW]
To raczej i tak nie byłoby trudne. Jest ktoś jeszcze w państwie, kto ma wole zająć się gospodarką?
  Odpowiedz
Hm.
[img=0x0]https://i.imgur.com/YPMiTw5.png[/img]
  Odpowiedz
(06-07-2018, 09:50:36)Michael Wolferine napisał(a): Hm.
Liczyłem na to, że kandydat na prezydenta umie pisać dłuższe posty, które nie składają się z trzech znaków.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
To raczej miało wyrazić, że takiej osoby praktycznie nie ma lub trudno ją znaleźć.
  Odpowiedz
Franciszek Paderewski napisał(a):Jeśli chodzi o Michael Wolferine to osoba, która zmienia personalia i robi klona dla własnych potrzeb(Umel). Pomysłów nie można mu odmówić. Proponuje on przeniesienie mikronacji na discorda a dzisiaj nawet by ratować Bialenie zaproponował "wątek o liczeniu od 1 do 100".
Pan Franciszek Pana skrytykował.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Te yoyo i tak nic nie zmienią w postrzeganiu poszczególnych kandydatów przez naszych obywateli (wykluczając NUPIA, gdyż to państwo nie zasługuje na miano "yoyonacji".
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
NUPIA nie zalicza się do tej grupy małych państewek, które niedawno powstały.

(07-07-2018, 12:24:29)Kamiljan Harlin Wespucci napisał(a):
Franciszek Paderewski napisał(a):Jeśli chodzi o Michael Wolferine to osoba, która zmienia personalia i robi klona dla własnych potrzeb(Umel). Pomysłów nie można mu odmówić. Proponuje on przeniesienie mikronacji na discorda a dzisiaj nawet by ratować Bialenie zaproponował "wątek o liczeniu od 1 do 100".
Pan Franciszek Pana skrytykował.

Jakieś 80% użytkowników w Umelu to byli Unijczyci, którzy chcieli się pośmiać. O przenoszeniu państwa nie słyszałem, natomiast co do liczenia do stu, to jedno z tych ich państw także próbowało takie praktyki uwskuteczniać. Dlaczego go nie skrytykowano?
  Odpowiedz
Franciszek Paderewski napisał(a):Jeśli chodzi o Michael Wolferine to osoba, która zmienia personalia i robi klona dla własnych potrzeb(Umel).
Dla własnych potrzeb robiłbym klona. Nie mam po co. Smile
Franciszek Paderewski napisał(a):Pomysłów nie można mu odmówić. Proponuje on przeniesienie mikronacji na discorda
Wszystko można Smile I nie przeniesienie, ale spróbowanie chociaż tworzenia.
Franciszek Paderewski napisał(a):dzisiaj nawet by ratować Bialenie zaproponował "wątek o liczeniu od 1 do 100".
Pisałem to pod wpływem emocji.
  Odpowiedz
Takie stwierdzenia z jego strony to jawna prowokacja (już nie wspomnę o poprzednim akapicie, którego tu nie wklejono). Nie znają Pana i potem gadają takie bzdety, jak Unia z Bialenią. Wątpię, by orientowali się jakkolwiek w pańskich działaniach. Wyolbrzymia i przekłamuje fakty, samemu słuchając takich bzdur, jak wersja wydarzeń Sewybrała. I jest na to proste wyjaśnienie... To swego rodzaju "odwet" za nazywanie rzeczy po imieniu. Wielokrotnie ktoś już stwierdzał, że te państwa to swego rodzaju grupka takich niszowych yoyonacji, nie mających przyszłości. Pan Wespucci i Norbert to osoby, które nie angażują się zbytnio w naszą politykę zagraniczną i nie mieli okazji tego zrobić, dlatego zapewne im właśnie kibicują. Sam fakt, że wciąż uznają słowa Sewybrała za prawdziwe świadczy o tym, że nie będą przychylni do nas i obiektywnie ocieniać.
  Odpowiedz
Niestety, ale muszę tutaj stanąć w obronie p. Wolferina co do zakładania profilu w państwie zwanym Umel (czy Ulen?). Towarzysz Wolferine założył to konto na rozkaz jednego z oficerów wywiadu. Niestety, ale ze względów bezpieczeństwa nie mogę podać dlaczego został wobec niego wystosowany ten rozkaz personalny.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Michael Wolferine
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości