Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Połączenie agencji kosmicznych
Na terenie Unii aktualnie działają 3 agencje kosmiczne. Każda z nich w ostatnim czasie w zasadzie w ogóle nic nie robi oraz żadna nie ma jakiś pokaźnych środków, czy maszyn w zakresie astronomii. W związku z tym chyba dobrym krokiem by było, gdyby złączyć je wszystkie w jedną unijną agencje, by nie było sytuacji, że w jednym państwie 3 organizacje zajmują się tym samym, a żadna z nich nie jest ogólnopaństwowa.

Chce, żeby w tym wątku wypowiedzieli się głównie właściciele tych agencji, ale miły by był komentarz osób postronnych.
  Odpowiedz
Ja bym już wolał zlikwidować moją agencję aniżeli łączyć.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
To też jest jakieś rozwiązanie. Szczerze mówiąc, to i tak jej jedynym celem jest udowodnienie walcowatego kształtu Pollinu (co jest bzdurą), także prowadzenie jej nie ma sensu.
  Odpowiedz
Dołączę do Towarzystwa Płaskiego Pollinu, jedną z ich teorii jest walcowaty Pollin. O likwidację Agencji niedługo złożę wniosek do władz lokalnych.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
To może wypowie się na ten temat właściciel learveńskiej agencji?
  Odpowiedz
Przypominam o tym. Jak nie Pan Norbert, to niech przynajmniej ktoś inny wyrazi opinie na ten temat.
  Odpowiedz
I tu wychodzi to, że Pan Norbert nie jest odpowiednią osobą na stanowisko prezydenta...

Jeżeli chodzi i samo połączenie agencji kosmicznych - jestem w 100% za. Lepiej mieć jedną organizację zrzeszającą kilku specjalistów, niźli 3 które liczą sobie 1 pracownika i nic nie robią.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Przypuszczam, że ta jedna organizacja też będzie w końcu prowadziła tylko jedna osoba (o ile nie od samego początku). Dwie pozostałe są nieaktywne, więc tych specjalistów jest tam 0.
  Odpowiedz
Osobiście jestem za. Aktualnie część agencji kosmicznych albo nie działa w pełni wydajnie, albo nie działa wcale. Jeśli takie połączenie zwiększyłoby wydajność i efektywność dot. badań nad kosmosem, to czemu nie?
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Nie wiem, czy zwiększyłoby efektywność, ale na pewno poszerzyło możliwości.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości