Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Oświadczenie Prezydenta UTNu z dnia 30 czerwca 2018 roku ws. dymisji Prezydenta UTNu
Cytat:
[Obrazek: dokumentutngodlo.png]
Oświadczenie Prezydenta UTNu
ws. dymisji ze stanowiska Prezydenta
z dnia 30 czerwca 2018 roku

Obywatele i obywatelki,
szanowni Ministrowie,
wielebny Marszałku Sił Zbrojnych oraz Parlamentu,

Dzisiaj nadszedł ten dzień, z którego Kugarzy uczynią swoje święto narodowe. Niniejszym oficjalnie oświadczam, iż zrzekam się funkcji Prezydenta UTNu. Te 2 miesiące pokazały, że nie potrafię kierować tym państwem. Nowi obywatele, zamiast zostawać w UTNie uciekali. Dlaczego? Bo Prezydentem był Kaspar Waksman - nieudolny człowiek, który nie nadaje się na to stanowisko. Nie mam zamiaru się tu nad sobą użalać. Nie po to piszę to oświadczenie. Piszę je po to, abyście zrozumieli troszeczkę moją decyzję. Nie mam zamiaru niszczyć kraju swoimi głupimi działaniami czy tekstami. Z tego miejsca również, chciałbym podziękować wszystkim, którzy w czasie tej kadencji mnie wspierali, a w szczególności Panom:
1. Ferdynandowi Dugoszowi,
2. Henrykowi Wespucciemu oraz
3. Michaelowi Wolferinowi,
ponieważ to oni pierwsi pomagali mi w trudnych momentach mojej prezydentury i nie tylko.
Chcę się również pożegnać ze wszystkimi innymi unijczykami, gdyż mam zamiar (ale nie wiem czy do tego dojdzie w tym jakże gorącym okresie) zrobić sobie dłuższą przerwę od mikronacji. Jeszcze raz, dziękuję wam wszystkim za pomoc, dziękuję wam za te 2 miesiące ciężkiej pracy. Z bólem serca i z trzęsącymi się rękami składam ten podpis pod tym oświadczeniem:

/-/ Były Prezydent Unii Trzech Narodów
Kaspar Waksman
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości