Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pożegnanie
Sprawa jest prosta:

My mówimy, że Schneider na siłę oczernia władze i prowokacyjnie nam wytyka błędy.

On twierdzi, że ignorujemy jego uwagi i jesteśmy dla niego chamscy.

Już obie strony powiedziały, co miały do powiedzenia i nie ma sensu tego ciągnąć. Niech Kononowitz po prostu złoży ten wniosek i stąd odejdzie, bo widzę, że się nie dogadamy. Mamy odmienne sposoby na pilnowanie prawa, więc to się nie mogłoby udać.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 04:33:40)Kaspar Waksman napisał(a): Weź człowieku - OGARNIJ. SIĘ. Dla ciebie zabawą jest wywalanie na forum screenów z rozmów na Discordzie po to, aby oczernić drugą osobę? 
Czekaj: ja oczerniam Ciebie, bo wstawiam posty, w których TY nazywasz mnie tak czy owak? Przecież to groteska. Sam sobie wystawiłeś to świadectwo.

(01-07-2018, 04:33:40)Kaspar Waksman napisał(a): Dla ciebie zabawą są chamskie odzywki, które mają na celu wkurzenie człowieka do granic wytrzymałości?
To samo pytanie kieruję do zadającego je.

(01-07-2018, 04:33:40)Kaspar Waksman napisał(a): Zostałeś wyrzucony z serwera bo jak ostatni cham wywalasz z niego jakieś screeny na forum, co jest zakazane w tym kraju PRAWEM NIEPISANYM REŻIMU ADMINISTRATORSKIEGO.
Już podkreślałem: w obronie własnej. W pierwszym swoim poście w tym wątku zgrywałeś Szweda, że nie wiesz, o co mi chodzi. Że przecież nikt mnie nie obraża, nie szkaluje. Chciałem to sprostować.
Druga kwestia: skąd miałem wiedzieć o niepisanym prawie? Przecież to jeszcze większa groteska niż przed chwilą. Z tego co sobie przypominam - to nie ja pierwszy wstawiałem stamtąd posty. Przecież nawet Dugosz o tym wspominał parę postów wcześniej - ba, to właśnie JA byłem przeciwnikiem tego, o czym też wspomina...

(01-07-2018, 04:33:40)Kaspar Waksman napisał(a): Powtarzam - opuść ten kraj, usuń konto czy zmień sobie hasło na jakiś przypadkowy ciąg znaków - I WYJDŹ.
To ja będę decydować, kiedy opuszczę ten kraj. Mam tu jeszcze parę spraw do załatwienia, a ponadto muszę na bieżąco prostować Wasze przeinaczenia.

(01-07-2018, 04:40:38)Ferdynand Dugosz napisał(a): My mówimy, że Schneider na siłę oczernia władze i prowokacyjnie nam wytyka błędy.

Władzy nie trzeba oczerniać i nie robię tego. Sama to robi wystarczająco dobrze - patrz: Wasze komentarze w Kugarii bądź Twoje odzywki w kantorze.
(01-07-2018, 04:40:38)Ferdynand Dugosz napisał(a): Niech Kononowitz po prostu złoży ten wniosek i stąd odejdzie, bo widzę, że się nie dogadamy. 

Komu mam złożyć wniosek, skoro nie ma nikogo kompetentnego? Prezydent złożył dymisję, a trwają obecnie wybory na II kadencję parlamentu.
(01-07-2018, 04:40:38)Ferdynand Dugosz napisał(a): Mamy odmienne sposoby na pilnowanie prawa, więc to się nie mogłoby udać.

Szkoda, że parlamentarzyści i Prezydent mają mówić sędziemu, jak ma to prawo rozumieć.
  Odpowiedz
Już się nie wyzywajcie. W wirtualnych państwach przez ich specyfikę jest o wiele większy margines błędu, niż przy realnej polityce. Może kiedyś to zrozumiesz, ale jeżeli na razie nie chcesz w taki sposób działać, to odejdź. Wszystkie nasze błędy prawne były przypadkowe i nie miały nic wspólnego z próbą manipulacji. Mówiliśmy to już tobie, ale ty nie chciałeś słuchać i dalej to wypisywałeś. Raz rzeczywiście się dopytywałeś prywatnie o te wybory, ale już mówiliśmy, że w tym wypadku zapomnieliśmy. I to był tylko jeden raz. Z kolei niedawna afera wynikła nie z tego, że zarzuty są niesłuszne, tylko dlatego, że wezwałeś nas na rozprawy, gdy nie miałeś do tego prawa.

Więc jeżeli dalej chcesz prostować nasze przeinaczenia poprzez rozgłaszanie ich, to odejdź, bo to nie pomaga. Błędy prawne są powszechne nie tylko w naszym państwie i na prawdę niczym niezwykłym nie jest, że ktoś o czymś zapomniał, czy się pomylił. Jak ci to tak nie pasuje, to przenieś się stąd.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 04:50:51)Ferdynand Dugosz napisał(a): Wszystkie nasze błędy prawne były przypadkowe i nie miały nic wspólnego z próbą manipulacji.

Yhm - a nielegalne powołanie TS przez Waksmana wczoraj? To też tylko pomyłka? Czy może zapomniał, jak to się robi?
  Odpowiedz
Cytat:ja oczerniam Ciebie
Tak dokładnie. Wstawiając te screeny robisz ze mnie jakiegoś niekulturalnego debila. I tak - w stosunku do ciebie jestem niekulturalnym debilem, BO INACZEJ SIĘ KURWA NIE DA.
Ja traktuję to jako zabawę - a nie jak śmiertelnie poważny symulator, w którym za nawet błahe przewinienia gracz jest karany. Ty uważasz siebie za "strażnika prawa" a tak naprawdę jesteś zapatrzonym w siebie debilem, który myśli, że jest najmądrzejszy bo "ja widzę buble prawne na każdym kroku a wy nie HA!".
Zamiast zacząć działać w kierunku zmian, ty wolałeś wypisywać na Discordzie czy na forum, że Ja wraz z Dugoszem i Kamiljanem próbujemy przejąć władzę w państwie, lub wrzucać jakieś głupie screeny z forum Kugarii które obrażają mnie, podpisując się pod nimi.

Cytat:skąd miałem wiedzieć o niepisanym prawie?
A nie wiem, może z zakładki "PRZYPIĘTE WIADOMOŚCI", albo, gdybyś wchodził na tego Discorda faktycznie i czytał to, co chcieliśmy ci przekazać:
Cytat:Złote zasady serwera Discord UTNu:
1. NIE UDOSTĘPNIAJ SCREENÓW Z TEGO SERWERA NA FORUM UNII.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Panie Kasparze, Panie Kononowitz, proszę opanować gniew.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
(01-07-2018, 04:55:09)Kaspar Waksman napisał(a): A nie wiem, może z zakładki "PRZYPIĘTE WIADOMOŚCI", albo, gdybyś wchodził na tego Discorda faktycznie i czytał to, co chcieliśmy ci przekazać:

Cytat:Złote zasady serwera Discord UTNu:
1. NIE UDOSTĘPNIAJ SCREENÓW Z TEGO SERWERA NA FORUM UNII.
Sprawdziłem - nie ma tego przypiętego. Zamiast tego można się dowiedzieć wieeelu innych interesujących rzeczy, których jednak nie będę przytaczać...
  Odpowiedz
Opanować? Niech to ścierwo w końcu stąd pójdzie, bo rzygać mi się chce na jego widok.

Nie było jeszcze w mikronacjach takiej osoby, do której żywiłbym taką nienawiść. Tutaj wskaźnik ewidentnie wybił poza skale. Wolałbym już żeby Roskohard do UTNu wrócił i robił te swoje głupie protesty, aniżeli Kononowitz w nim był. Tfu.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 04:56:24)Kamiljan Harlin Wespucci napisał(a): Panie Kasparze, Panie Kononowitz, proszę opanować gniew.

Nie ja zostałem zwyzywany od k*rew, zbanowany oraz pozbawiony możliwości obrony.
  Odpowiedz
Tak, opanować, bo to co państwo tutaj piszą to sceny z autorytarnej białorusi, putinowskiej rosji. Takie Unii chcecie dla innych? Takiej Unii?
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości