Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pożegnanie
Cytat:W moich zarzutach ani razu nie pojawiły się wyzwiska - ani w wezwaniach na rozprawę ani w samej rozprawie.
My nie mówimy o forum ciołku. Nie pamiętasz już, jak na państwowym Discordzie dogryzałeś mi czy Dugoszowi? Jak wstawiałeś screeny z forum Kugarii czy Suderlandu w których ja oraz Dugosz wyśmiewani, oraz jak pisałeś pod nimi, że to "twoje ulubione cytaty"? No nie pamiętasz fakt. Ale to nam wytyka chamstwo. Powtórzę po raz setny, jeżeli ktoś jest chamem w stosunku do mnie, Ja będę chamem w stosunku do niego. Pan, wykazuje się teraz wielką mądrością na forum, w międzyczasie wysyłając jakieś głupie screeny z for, na których obraża się mnie i Dugosza. Jednym słowem - żenada i hipokryzja.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Mam ci przypomnieć, jak ty płakałeś, gdy publikowaliśmy twoje prywatne wypowiedzi? Zresztą ja tu nie wiem, gdzie ty tu widzisz chamstwo. Mediator zaś nie został wezwany w sprawie, o której mówisz. Do ciebie, jak do słupa się mówi: Nie masz prawa organizować rozpraw w trybunale sprawiedliwości. Mam gdzieś słuszność zarzutów, a ty w kółko powtarzasz jak zacięta płyta, że musisz chronić prawo i jesteśmy oszustami.

(01-07-2018, 03:41:28)Christopher Kononowitz napisał(a): W moich zarzutach ani razu nie pojawiły się wyzwiska - ani w wezwaniach na rozprawę ani w samej rozprawie. 

Nie? Już chociażby tytuł wątku "bandyci w parlamencie" czy wpychanie wszędzie, gdzie się da stwierdzeń, że wszystko jest spiskiem i próbujemy przejąć władze.

(01-07-2018, 03:41:28)Christopher Kononowitz napisał(a): Poza tym odchodzę z państwa UTN-i nie z tego powodu, a z powodu chamstwa Dugosza i Waksmana.

A ja mam wrażenie, że odchodzisz z państwa, bo nie możesz znieść, że nie chcemy na forum twoich poronionych teorii spiskowych o władzy. Już dawno ci mówiłem, że jak ci się nie podoba to, jak rozwiązujemy takie problemy prawne, to grzecznie stąd odejdź. A ty ignorowałeś to i dalej pisałeś swoje kretyńskie teorie spiskowe, jaka to władza jest zła i przebiegła. To jest zabawa, a ty traktujesz prawo, jak święte przykazania. Organizujesz wielkie afery przy jakiś potknięciach mimo, że możesz to zrobić normalnie i nas zwyczajnie o nich poinformować. Ty zamiast tego wolisz tworzyć wielkie wątki, w którym wytykasz, jakimi to bandytami jesteśmy. Już nie wspomnę, że wypisywałeś te swoje poglądy nawet w wątkach, które do tego nie były przeznaczone. Wpychałeś te swoje wypowiedzi i prowokacje do, przykładowo, wątków zgłoszeniowych albo pod rozporządzeniami.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a): Zresztą ja tu nie wiem, gdzie ty tu widzisz chamstwo.
Aha.

(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a):  Nie masz prawa organizować rozpraw w trybunale sprawiedliwości. 
Mediator stwierdził coś zgoła odmiennego...
(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a):  Mam gdzieś słuszność zarzutów, a ty w kółko powtarzasz jak zacięta płyta, że musisz chronić prawo i jesteśmy oszustami.
No właśnie, no właśnie...
(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a): Mam ci przypomnieć, jak ty płakałeś, gdy publikowaliśmy twoje prywatne wypowiedzi? 
Moja prywatna opinia nie dotyczyła niczego związanego z UTN-i ani nikogo nie obrażała. Poza tym wkleiłem to zdjęcie w obronie swojej osoby, bo 
Cytat:Kaspar Waksman
Cytat:Odkąd przybyłem do UTN-i jestem nazywany k**rwą, osobą upośledzoną, d**ilem bądź po prostu "przypie**alam się do wszystkiego
Tak? Jakoś nigdzie nie widziałem, aby to ktoś kierował w kierunku do Pana takie słowa.

Cytat:Nie zasłużyłem sobie w żaden sposób na takie traktowanie - ani razu nie wyzwałem tych ludzi w ten sposób.
Owszem, to prawda. Nie zasłużył Pan sobie na takie traktowanie, dlatego też nikt tak Pana nie traktuje.
Chciałem sprostować te kłamstwa Waksmana. W jaki inny sposób mogłem to zrobić, jak nie przedstawiając dowodów? Mogłem wkleić o wiele gorsze przekleństwa i wulgaryzmy skierowane w moją stronę - postawiłem jednak na ich łagodniejszą formę. Zadowolony?
(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a): Już dawno ci mówiłem, że jak ci się nie podoba to, jak rozwiązujemy takie problemy prawne, to grzecznie stąd odejdź.
Owszem wspominałeś - tylko inaczej: w**ierdalaj - w ten sposób.
(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a): A ty ignorowałeś to i dalej pisałeś swoje kretyńskie teorie spiskowe, jaka to władza jest zła i przebiegła. To jest zabawa, a ty traktujesz prawo, jak święte przykazania. Organizujesz wielkie afery przy jakiś potknięciach mimo, że możesz to zrobić normalnie i nas zwyczajnie o nich poinformować.
Ale przecież informowałem i to nieraz - bezskutecznie. Po co robić coś bez jakiegokolwiek skutku?

(01-07-2018, 03:53:19)Ferdynand Dugosz napisał(a): Już nie wspomnę, że wypisywałeś te swoje poglądy nawet w wątkach, które do tego nie były przeznaczone. Wpychałeś te swoje wypowiedzi i prowokacje do, przykładowo, wątków zgłoszeniowych albo pod rozporządzeniami.
Każdy wpis był ze sobą powiązany - wpisywałem swoje uwagi w miejscach, gdzie łamaliście prawa. Tyle.
  Odpowiedz
Wypisywałeś swoje uwagi przykładowo pod wyborem wicemarszałka parlamentu i czepiałeś się, że zostało to zrobione "po znajomości".

Na zdjęciu nikt ciebie nie nazwał kur*ą, tylko nazwaliśmy twoje działanie chamskim i prowokacyjnym. To obraża twoje działania, a nie ciebie.

Poinformowałeś nas prywatnie tylko o wyborach do parlamentu, a sam mówiłeś, że bubli prawnych jest więcej.

Przepraszam, że nie ma cytatów, ale to dla mnie za dużo roboty, a ty chyba powinieneś się domyślić, co do czego się odnosi.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 04:17:33)Ferdynand Dugosz napisał(a): Na zdjęciu nikt ciebie nie nazwał kur*ą, tylko nazwaliśmy twoje działanie chamskim i prowokacyjnym. To obraża twoje działania, a nie ciebie.

Aha, https://imgur.com/a/SMLKg4k
Teraz ok? Czy szukać WIĘCEJ?
  Odpowiedz
Naucz się Pan czytać ze zrozumieniem:
Cytat:Na zdjęciu nikt ciebie nie nazwał kur*ą
Na zdjęciu. NA. ZDJĘCIU. Matko Święta człowieku odejdź już stąd i, najlepiej by było, zostaw mnie, Dugosza i cały UTN w spokoju. Bierzesz kurwa zabawę na poważnie. Nosz japierdole.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
(01-07-2018, 04:26:53)Kaspar Waksman napisał(a): Naucz się Pan czytać ze zrozumieniem:

Cytat:Na zdjęciu nikt ciebie nie nazwał kur*ą
Na zdjęciu. NA. ZDJĘCIU. Matko Święta człowieku odejdź już stąd i, najlepiej by było, zostaw mnie, Dugosza i cały UTN w spokoju. Bierzesz kurwa zabawę na poważnie. Nosz japierdole.

Przecież napisałem, że wybrałem jedynie jedno z łagodniejszych określeń, co nie znaczy, że innych nie było, jak zasugerował Dugosz.
Zabawę na poważnie biorą Ci, którzy banują swoich przeciwników w dyskusji, gdy nie mogą jej wygrać, nieprawdaż?
  Odpowiedz
Powiem tylko tyle: piąta osoba emigruje z UTN. Nie zamierzam więcej pisać w tym wątku.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Już zluzuję te hamulce, bo nie wytrzymam.

Weź człowieku - OGARNIJ. SIĘ. Dla ciebie zabawą jest wywalanie na forum screenów z rozmów na Discordzie po to, aby oczernić drugą osobę? Dla ciebie zabawą są chamskie odzywki, które mają na celu wkurzenie człowieka do granic wytrzymałości? Dla ciebie zabawą jest prawie że szkalowanie władzy na każdym kroku poprzez docinki? No to kurwa gratuluję. Banują? Zostałeś wyrzucony z serwera bo jak ostatni cham wywalasz z niego jakieś screeny na forum, co jest zakazane w tym kraju PRAWEM NIEPISANYM REŻIMU ADMINISTRATORSKIEGO.

Powtarzam - opuść ten kraj, usuń konto czy zmień sobie hasło na jakiś przypadkowy ciąg znaków - I WYJDŹ.
  Odpowiedz
@Kaspar Waksman Uspokój się.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości