Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pożegnanie
Chciałbym napisać parę słów pożegnania, gdyż odchodzę stąd, podobnie jak to zrobili wcześniej Roskohard, Sewybrał czy AvdE. Powodem tego jest chamstwo niektórych napotkanych tutaj osób. Odkąd przybyłem do UTN-i jestem nazywany k**rwą, osobą upośledzoną, d**ilem bądź po prostu "przypie**alam się do wszystkiego""itd. nazywany w ten sposób przez osoby, które tu rządzą - jeśli ktoś ma do tego wątpliwości zapraszam na priva - mam odpowiednie zdjęcia. Mam tego wszystkiego już dosyć. Nie zasłużyłem sobie w żaden sposób na takie traktowanie - ani razu nie wyzwałem tych ludzi w ten sposób. 

Chciałem zająć się kwestiami prawnymi w tym bantustanie, ale jak widać z Waksmanem i Dugoszem się po prostu nie da. Jakakolwiek konstruktywna krytyka czy wytknięcie błędu skutkuje atakiem, wyzwiskami i cenzurą. Przez wiele tygodni napominam ich o ugodę z Kugarami - niet. Przez wiele tygodni przypominam o wyborach - niet. Przez wiele tygodni proponuję takie kwestie, jak uregulowanie nazwy czy czegokolwiek innego - niet. Zero dyskusji. Jak wytknąłem błędy nieomylnej kaście rządzącej, to ich odpowiedzią było "Tak dokładnie. Będziemy zamiatać wszystko pod dywan, bo dlaczego nie?" bądź "xD xD" - przecież to nie jest w ogóle poważne.
Jak postanowiłem wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce i zaprowadzić tu trochę porządku - to nagłe ożywienie wśród ww. Masakra. Chciałem tylko przypomnieć, że groteską jest to, ze ww. uchwalili prawo, do którego się nie stosują, bo albo to prawo jest dziurawe, albo zapomnieli, albo im się zwyczajnie nie chce (tak, to też słyszałem). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że działając zgodnie z ich prawem nawet jako Sędzia, nie można nic zrobić z tym. Władza sądownicza tutaj to jedynie otoczka faszyzującej władzy (Słowa Prezydenta Waksmana: "Niedługo wjadę wam tutaj z oddziałami SS i zagazuję w obozach koncentracyjnych na terenie Kugarii" oraz "Dugosz! Szykuj komory gazowe. Najpierw opozycja, potem Nordata"), która de facto o wszystkim decyduje. Wielokrotnie powoływałem się na przeróżne artykuły z ustaw czy Konstytucji, które były łamane - bezskutecznie. Sprawą z sądownictwem, a następnie dyskusja na discordzie przelały tę czarę goryczy.

Myślę, że to państwo już dawno zmierza w złą stronę, co zauważyli mieszkańcy zarówno Suderlandu, Kugarii czy Dreamlandu. Zamieniło się w kółeczko wzajemnej adoracji naszej nieświętej Trójcy. Dlatego postanawiam w najbliższym czasie opuścić ten hipokryto-land, jak to słusznie określił AvdE. Niestety, będę musiał jeszcze napisać, a następnie złożyć odpowiedni wniosek o pozbawienie mnie obywatelstwa a także pełnionej funkcji - mam nadzieję, że go zaakceptują...

Chciałbym na koniec podziekować @Arcadio Norbert, @Tymoteusz Alaéstre oraz @Henryk Wespucci, którzy, chociaż na chwilę, ukazali mi idee mikronacji, a także nauczyli, jak w nich działać. Szkoda, że ich głos jest tak rzadko słyszany na forum głównym. Podejrzewam, że niektórzy zagłuszają ten zdrowy głos rozsądku. 
Nota bene Dugosz i Waksman  się dziwią, dlaczego nowi ludzie zamiast ich prowincji - wolą wybrać lerfeny bądź Volkian, a oni tymczasem siedzą sobie samotni w Muratyce czy Ardemii. Podejrzewam, że przyczyna tego jest prosta - tam nikt nie mówi ludziom, jak mają żyć czy ile postów jednozdaniowych wklepać. 
  Odpowiedz
Cytat:Odkąd przybyłem do UTN-i jestem nazywany k**rwą, osobą upośledzoną, d**ilem bądź po prostu "przypie**alam się do wszystkiego
Tak? Jakoś nigdzie nie widziałem, aby to ktoś kierował w kierunku do Pana takie słowa.

Cytat:Nie zasłużyłem sobie w żaden sposób na takie traktowanie - ani razu nie wyzwałem tych ludzi w ten sposób.
Owszem, to prawda. Nie zasłużył Pan sobie na takie traktowanie, dlatego też nikt tak Pana nie traktuje.

Cytat:Przez wiele tygodni napominam ich o ugodę z Kugarami - niet. Przez wiele tygodni przypominam o wyborach - niet. Przez wiele tygodni proponuję takie kwestie, jak uregulowanie nazwy czy czegokolwiek innego - niet. Zero dyskusji.[/quote
Nt. Kugarów powtarzaliśmy Panu kilkanaście razy, że nie mamy zamiaru przepraszać ich za ich błędy oraz za nasze reakcje, który były zrozumiałe z perspektywy atakowanego. O wyborach wspomniał Pan 2 razy na państwowym serwerze Discord, który widnieje u mnie jako "wyciszony". Nie mam zamiaru być na nim 24/7 i obserwować tam 500+ wiadomości, które codziennie przez ten serwer się przewijają - wystarczyło napisać do mnie wiadomość prywatną. Uregulowanie nazwy? Promuje Pan wolność słowa a chce Pan żebyśmy narzucali ludziom jaką formą skrótu powinni się posługiwać? To wola każdego człowieka. Jeden woli tak, drugi woli tak. Zawsze mógł Pan też zebrać grupkę (z tego co pamiętam) 3 osób, napisać ustawę, te osoby by się pod nią podpisały (ja pewnie też), a sama ustawa trafiłaby do Parlamentu, i voila! Miałby Pan swoje zmiany. No ale po co. Lepiej się obrazić jak dziecko.

[quote]Jak postanowiłem wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce i zaprowadzić tu trochę porządku
Zaprowadzić porządek przez wywołanie chaosu? Nie rozumiem Pana ani nawet w 1% (tak jak to było w przypadku Sewybrała i Roskoharda)

Cytat:Słowa Prezydenta Waksmana: "Niedługo wjadę wam tutaj z oddziałami SS i zagazuję w obozach koncentracyjnych na terenie Kugarii" oraz "Dugosz! Szykuj komory gazowe. Najpierw opozycja, potem Nordata"
I kolejny raz - wywalanie brudów z Discorda na forum. Tego się nie robi Panie Kononowitz. To co na Discordzie, nie jest oficjalnym stanowiskiem. Ten tekst był wypowiedziany tylko i wyłącznie dla żartów i ma wydźwięk ironiczny. No ale, zbyt trudne do zrozumienia.

Cytat:Wielokrotnie powoływałem się na przeróżne artykuły z ustaw czy Konstytucji
Powoływał się Pan - i super, przykładny obywatel, ale w tych całych pańskich rozprawach jest jeden szkopulik, który od wczoraj każdy próbuje Panu wytłumaczyć - Nie jest Pan sędzią w TS i nie ma Pan prawa sądzić mnie, czy Dugosza.

Cytat:Myślę, że to państwo już dawno zmierza w złą stronę, co zauważyli mieszkańcy zarówno Suderlandu, Kugarii czy Dreamlandu.
Czyli mieszkańcy państw, które są w czołówce listy pt. "Jak bardzo nienawidzę UTNu i jego mieszkańców".

Na koniec powiem jedno - troszkę żenada z Pana strony, bo uważałem Pana za przykładnego obywatela, za kogoś z potencjałem. Owszem, ma Pan potencjał i to nie taki mały. W tej chwili, zachowuje się jak małe dziecko po tym, jak okrzyczała go mama, bo zrobił coś źle. Obraża się Pan, zamiast zacząć naprawiać to państwo wg. pańskiego planu. Ja już za długo nie pobaluję na stołeczku prezydenckim, także nie ma powodu do uciekania. Może mnie Pan skazać w tym TS. Już mnie to wsioryba. Losy tego kraju zaczęły mi już być obojętne od manian Volkianu. Jeżeli Pan woli bawić się w małe dziecko, nie ma problemu. Jeżeli jednak Pan wykazałby się w tej sytuacji choć szczyptą rozumu, zostałby Pan i kontynuował to, co Pan zaczął.

/-/ Pański Kochany, "Faszystowski, Zdebilniały, Idiotyczny, Łamiący wszystkie prawa UTNu" Prezio
Kaspar Wakman.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Biedny Christopher chciał wszystko naprawić, a my go zwyzywaliśmy... Już nie wspomniałeś o tym, że przy każdym takim wytknięciu zarzucałeś władzy, że to banda manipulatorów i oszustów. Zamiast prywatnie napisać, że gdzieś nie dopatrzyliśmy czegoś, to ty robiłeś wielkie afery na forum, jak to my próbujemy w państwie przejąć kontrole. Dostałeś wyjaśnienie na wszystkie sprawy, po czym zamiast odpuścić i przyjąć do wiadomości, to zignorowałeś je i stworzyłeś rozprawy. Gdy z kolei ci napisaliśmy, że nie jesteś sędzią TS, to zacząłeś jakieś frazesy prawić, jakim to ty jesteś obrońcą prawa i że władza to oszuści, na siłę łamiący prawo.

Odkąd wszedłeś na forum Kugarii i zobaczyłeś, że obydwie strony się wyzywały, to nagle zamieniłeś się w fanatyka, który zrobi wszystko, by uwalić rządzących. Mogłeś napisać o błędach prywatnie, ale po co? Przecież można zrobić aferę na forum i publicznie nas wyzwać od bandytów. No ale bądźmy sprawiedliwi, napisałeś przy jednym. Prosiłeś o wybory parlamentarne, o których prezydent zapomniał, a gdy mi raz o nich wspomniałeś, to źle cię zrozumiałeś, a ty bynajmniej nie wyprowadziłeś z błędu. Od tamtego czasu ciągle wyskakujesz z tekstem "bo ja wam przypominałem, a wy mnie olaliście" a my ciągle ci powtarzamy, że zwyczajnie zapomnieliśmy. I zamiast przyjąć to do wiadomości i odpuścić, jako że wybory zaraz potem rozpoczęto, to ciągniesz te sprawę do teraz.

Stworzyłeś rozprawy, których nie masz prawa przeprowadzić, a gdy wezwaliśmy dla ciebie neutralnego mediatora (śmiem twierdzić, że wtedy nawet był bardziej przeciwny nam), który przyznał, że według prawa nie mogłeś tego zrobić, to zacząłeś jak zacięta płyta powtarzać tą sprawę z wyborami parlamentarnymi. A teraz nagle wyskoczyłeś z tym, bo udowodnienie ci błędu jest "przelaniem czary goryczy".

Tych cytatów naszego prezydenta nawet nie będę komentował.
  Odpowiedz
Teraz Pan Kononowitz może sobie robić co chce. Ja mu nie mam zamiaru wadzić.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Cytat:Kaspar Waksman

Cytat:Odkąd przybyłem do UTN-i jestem nazywany k**rwą, osobą upośledzoną, d**ilem bądź po prostu "przypie**alam się do wszystkiego
Tak? Jakoś nigdzie nie widziałem, aby to ktoś kierował w kierunku do Pana takie słowa.

Nie ktoś, a Waksman. I to wielokrotnie. Nawet w tej chwili ten człek wypluwa na mnie swoją żółć m.in. na discordzie.

Cytat:Kaspar Waksman

Cytat:Słowa Prezydenta Waksmana: "Niedługo wjadę wam tutaj z oddziałami SS i zagazuję w obozach koncentracyjnych na terenie Kugarii" oraz "Dugosz! Szykuj komory gazowe. Najpierw opozycja, potem Nordata"
I kolejny raz - wywalanie brudów z Discorda na forum. Tego się nie robi Panie Kononowitz. To co na Discordzie, nie jest oficjalnym stanowiskiem. Ten tekst był wypowiedziany tylko i wyłącznie dla żartów i ma wydźwięk ironiczny. No ale, zbyt trudne do zrozumienia.

Wysoki widać poziom humoru, jeśli człowiek w mundurze hitlerowca z przypiętą swastyką do klapy z faszystowskim logo partii żartuje sobie w ten sposób. No comment.

Cytat:Myślę, że to państwo już dawno zmierza w złą stronę, co zauważyli mieszkańcy zarówno Suderlandu, Kugarii czy Dreamlandu.
Czyli mieszkańcy państw, które są w czołówce listy pt. "Jak bardzo nienawidzę UTNu i jego mieszkańców".

Raczej nie mieszkańców UTN-i tylko Waksmana i jego ferajny. Przeglądałem te tematy dosyć uważnie i widzę, jak już, jedynie uwagi do Nieświętej Trójcy w osobach Waksmana, Dugosza i Harlina... NIGDZIE nie widziałem by ktoś się czepiał Wespuccziego czy Arcadia - przypadek?

Na koniec powiem jedno - troszkę żenada z Pana strony, bo uważałem Pana za przykładnego obywatela, za kogoś z potencjałem.

Przykładny obywatel to taki niemający własnego zdania i skaczący, jak mu zagra Dugosz? Nie, to ja podziękuję. 

/-/ Pański Kochany, "Faszystowski, Zdebilniały, Idiotyczny, Łamiący wszystkie prawa UTNu" Prezio

W gwoli ścisłości nigdy nie nazwałem nikogo zdebilniałym czy idiotycznym. Pozostałe dwa określenia, jak najbardziej pasują...

Cytat:Ferdynand Dugosz
Biedny Christopher chciał wszystko naprawić, a my go zwyzywaliśmy... Już nie wspomniałeś o tym, że przy każdym takim wytknięciu zarzucałeś władzy, że to banda manipulatorów i oszustów. Zamiast prywatnie napisać, że gdzieś nie dopatrzyliśmy czegoś, to ty robiłeś wielkie afery na forum, jak to my próbujemy w państwie przejąć kontrole. Dostałeś wyjaśnienie na wszystkie sprawy, po czym zamiast odpuścić i przyjąć do wiadomości, to zignorowałeś je i stworzyłeś rozprawy. Gdy z kolei ci napisaliśmy, że nie jesteś sędzią TS, to zacząłeś jakieś frazesy prawić, jakim to ty jesteś obrońcą prawa i że władza to oszuści, na siłę łamiący prawo. 

Od kiedy sądy mają działać w ukryciu? Być niejako donosicielami władzy? Zawsze uważałem, że ma to być niezależny byt, który samodzielnie będzie podejmował decyzje, a nie w oparciu o partyjne wytyczne. Jak widać na powyższym, myliłem się w tym zakresie. 
No nie wiem, czy ZAPOMNIENIE O WYBORACH, było jedynie mały potknięciem. Spowodowało to, jak widać, uzasadnione obawy...
I wyjaśnienia to za mało, jak już piszę po raz wtóry. Bardziej chodziło o zapobiegnięciu takich sytuacji w przyszłości - żaden z Was nie chciał z tym nic zrobić. Naprawić tę dziurę prawną, kompletnie nic. Po prostu za jakieś parę miesięcy znowu zapomnielibyście o wyborach i tyle - rozprawa miała na celu wyciągnięcie konsekwencji oraz naprawę tych błędów, by się więcej nie zdarzyły. Niestety, jak widać bezskutecznie.
I tak,  podtrzymuję opinię, że władza ostatniej kadencji, to w większości oszuści - przykład: chociażby nielegalne powołanie TS przez Prezydenta w akcie obrony przed sprawiedliwością.

Odkąd wszedłeś na forum Kugarii i zobaczyłeś, że obydwie strony się wyzywały, to nagle zamieniłeś się w fanatyka, który zrobi wszystko, by uwalić rządzących. Mogłeś napisać o błędach prywatnie, ale po co? Przecież można zrobić aferę na forum i publicznie nas wyzwać od bandytów. No ale bądźmy sprawiedliwi, napisałeś przy jednym. Prosiłeś o wybory parlamentarne, o których prezydent zapomniał, a gdy mi raz o nich wspomniałeś, to źle cię zrozumiałeś, a ty bynajmniej nie wyprowadziłeś z błędu. Od tamtego czasu ciągle wyskakujesz z tekstem "bo ja wam przypominałem, a wy mnie olaliście" a my ciągle ci powtarzamy, że zwyczajnie zapomnieliśmy. I zamiast przyjąć to do wiadomości i odpuścić, jako że wybory zaraz potem rozpoczęto, to ciągniesz te sprawę do teraz. 

Nie obie strony, ale atak sił UTN-i na ich forum. Jakoś nie zauważyłem, aby jakikolwiek Kugar bądź mieszkaniec Cesarstwa wszczynał tutaj burdy. Podczas gdy WY z wielkim zapałem tam wędrowaliście, wszczynaliście sprzeczki, prowokowaliście, a dobrze wiecie, że nie jesteście tam mile widziani. Te Wasze prowokacje były mdłe. A sposób w jaki odpisywał Kugarom Prezydent poniżej wszelkiej krytyki.

Człowieku, co ja mam Ci więcej powiedzieć? Pytając o wybory parlamentarne mam na myśli wybory parlamentarne. Dotarło? Nie: wybory uzupełniające, wybory na prezydenta. NIE jest moją winą, że nie wyprowadziłem Ciebie z błędu, bo skąd niby miałem wiedzieć, że myślisz o niebieskich migdałkach i pomylisz ze sobą dwie odmienne rzeczy? Jeśli chcesz można zrobić eksperyment socjologiczny, pytając ludzi o wybory parlamentarne i o wybory uzupełniające i o wybory prezydenckie. Zobaczymy, ilu się pomyli. Jestem zdania, że 0 (słownie: zero) zapytanych osób.

Przez cały ten czas ŻADEN z Was nie dał rozwiązania tego problemu, aby go w przyszłości uniknąć. Woleliście zająć się w parlamencie uchwalaniem ustawy o wątpliwej stronie etycznej. Ani Prezydent ani Dugosz, nie chcieli zapobiec podobnemu problemowi w przyszłości. Bo po co? Za ileś tam miesięcy znowu się zapomni i napisze: "ojć zapomnieliśmy, bo to i to i tamto". Tylko o to chodziło - o wykonanie wentylu bezpieczeństwa!

Stworzyłeś rozprawy, których nie masz prawa przeprowadzić, a gdy wezwaliśmy dla ciebie neutralnego mediatora (śmiem twierdzić, że wtedy nawet był bardziej przeciwny nam), który przyznał, że według prawa nie mogłeś tego zrobić, to zacząłeś jak zacięta płyta powtarzać tą sprawę z wyborami parlamentarnymi. A teraz nagle wyskoczyłeś z tym, bo udowodnienie ci błędu jest "przelaniem czary goryczy".

Nie dla mnie, a przede wszystkim dla Was. Poszedłem Wam na rękę, przyjmując tego neutralnego mediatora, który zna Was dłużej niż mnie, a także niejako był/jest z Wami związany. To duży stopień zaufania, jaki znowu pokładłem w te mediacje. Dodatkowo, zgodziłem się przenieść spór na discorda - nikt tego nie docenił.
Druga sprawa: Wasz mediator podał to - 
Kod:
Art. 16. Sędzia Najwyższy Najwyższego Sądu Cywilnego jest jednocześnie Trybunem Sprawiedliwości oraz odpowiada za funkcjonowanie Trybunału Sprawiedliwości

Więc jakiekolwiek gadanie po próżnicy, że nie dało się przeprowadzić rozprawy jest bezczelnym kłamstwem. Jak najbardziej miałem do tego uprawnienia, jako JEDYNY sędzia WYBRANY zgodnie z prawem. 
Następną kwestią jest to, że Waksmana należałoby postawić jeszcze przynajmniej kilkakrotnie przed Trybunałem w sprawach: nielegalności wyboru Tymka na TS, braku wyboru TS wg obowiązującego prawa, za buble prawne w postaci braku rozróżnienia sędziego zwykłego od najwyższego itd... Te wszystkie jego błędy i fałszywe interpretacje odpowiadają za ten powstały burdel prawny.
Więc tym bardziej NIE MA ŻADNEGO mojego błędu w tej sprawie. Wasza Trójca stworzyła burdel prawny, w którym zaczęliście się gubić, i tyle w temacie.

Cytat:Tych cytatów naszego prezydenta nawet nie będę komentował.
Prezydent łamiący prawo (i to w dodatku wielokrotnie! oraz napisane przez siebie!) nie może się nazywać prezydentem utnijczyków.

(01-07-2018, 12:52:53)Kaspar Waksman napisał(a): Teraz Pan Kononowitz może sobie robić co chce. Ja mu nie mam zamiaru wadzić.

Ależ właśnie znowu zawadziłeś! Odbieram dymisję prezydencką, jako ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości, a także tchórzostwo przed swoimi wyborcami, którzy dali wyraz swojego poparcia. Tak się nie robi.
Ja, jako osoba mająca prawo w poszanowaniu, teraz będę musiał czekać na kogoś kompetentnego do przyjęcia mojego wniosku o pozbawienie obywatelstwa - znając ten bantustan może to potrwać tygodniami...
  Odpowiedz
Cytat:Nie ktoś, a Waksman. I to wielokrotnie. Nawet w tej chwili ten człek wypluwa na mnie swoją żółć m.in. na discordzie.
No ciekawe dlaczego. Hmmmmm [Obrazek: 9d5.png]

Cytat:Wysoki widać poziom humoru
No wie Pan, każdy ma swoje poczucie humoru, a to, że Pan nie toleruje mojego, jest po prostu debilizmem.

Cytat:NIGDZIE nie widziałem by ktoś się czepiał Wespuccziego czy Arcadia
Może dlatego, ze ww. osoby nie udzielają się na forum tak często jak Ja, Dugosz czy Harlin?

Cytat:Przykładny obywatel to taki niemający własnego zdania i skaczący, jak mu zagra Dugosz?
Nie. Przykładny obywatel to taki, który coś robi, robi po swojemu, tak jak Pan zaczął to robić, ale w pewnym momencie, przesadził Pan. P r z e s a d z i ł. I powie to Panu każdy.

Cytat:Pozostałe dwa określenia, jak najbardziej pasują...
Widzę, że chamstwo to Pana nieodłączna cecha.

Cytat:Waksmana należałoby postawić jeszcze przynajmniej kilkakrotnie przed Trybunałem
No. Dokładnie. Czemu jeszcze Pan tego nie zrobił? Niech skaże mnie Pan na banicję, niech zbanują mi IP na tym forum i będzie mógł Pan bronić prawa dalej. Znalazł się, obrońca prawa od siedmiu boleści. Tfu.
  Odpowiedz
Ja nie widziałem, byś ty napisał zwyczajnie "Kaspar Waksman złamał ten i ten punkt" tylko okraszałeś to jeszcze jakimiś wyzwiskami, że jesteśmy bandytami i oszustami, którzy próbują wszystkim manipulować. To jest według ciebie przykładne pilnowanie prawa i pomaganie nam? Pomijając już, że nie masz prawa przeprowadzać takich rozpraw. Wkleiłeś tu jedną z wypowiedzi, ale po niej były prezydent wyjaśniał, dlaczego ten punkt nie ma tu znaczenia, ale ty najwyraźniej wklejasz tu tylko to, co ci pasuje.

Nie jesteś sędzią najwyższym. To, że takiego jeszcze nie wybraliśmy nie znaczy, że masz prawo obwołać się nim i rozpoczynać rozprawy w trybunale sprawiedliwości. Już nawet nie chodziło o to, że po raz kolejny nazywałeś nas oszustami przy tym, bo to zrobiłeś już wielokrotnie. Zarzuty są niestety prawdziwe i stawiłbym się grzecznie na te rozprawy, gdyby przeprowadził je ktoś na spokojnie z odpowiednimi uprawnieniami. Nie będę poddawał się wyrokom osoby, która nie ma prawa mnie tam sądzić i jeszcze nazywa na każdym kroku oszustem. To jest obiektywny sędzia?
  Odpowiedz
Obiektywny? To jest sędzia, który trzyma stronę każdy wie kogo. Sędzia, który należy do partii opozycyjnej. Czegóż się więc spodziewać?
  Odpowiedz
(01-07-2018, 02:25:05)Ferdynand Dugosz napisał(a): Ja nie widziałem, byś ty napisał zwyczajnie "Kaspar Waksman złamał ten i ten punkt" tylko okraszałeś to jeszcze jakimiś wyzwiskami, że jesteśmy bandytami i oszustami, którzy próbują wszystkim manipulować. To jest według ciebie przykładne pilnowanie prawa i pomaganie nam? Pomijając już, że nie masz prawa przeprowadzać takich rozpraw. Wkleiłeś tu jedną z wypowiedzi, ale po niej były prezydent wyjaśniał, dlaczego ten punkt nie ma tu znaczenia, ale ty najwyraźniej wklejasz tu tylko to, co ci pasuje.

Bo może wcześniej wielokrotnie pisałem do Waksmana i Dugosza w tej sprawie? Nie było wtedy żadnego odzewu, mieliście moje uwagi gdzieś. Potrzeba było więc zrobić terapię wstrząsową, która jak widać odniosła pełen sukces - wreszcie Waksman się obudził i zaczął pisać rozporządzenie, szkoda, że po czasie. 
Prezydent nie jest wykładnią prawa, to raz - tę funkcję pełnią sędziowie i prawnicy.  Dwa: idąc za interpretacją Prezydenta, że istnieje rozgraniczenie między sędzią, a sędzią najwyższym, to należałoby zadać pytanie: dlaczego Prezydent nie powołał sędziego najwyższego? Przecież w tym wypadku, idąc myśleniem Prezydenta, przez ten cały czas, nie było władzy sądowniczej, która mogłaby spoglądać na ręce władzy. Następna rzecz, którą moim skromnym zdaniem, powinien zająć się TS, stawiając Waksmana.

(01-07-2018, 02:25:05)Ferdynand Dugosz napisał(a): Nie jesteś sędzią najwyższym. To, że takiego jeszcze nie wybraliśmy nie znaczy, że masz prawo obwołać się nim i rozpoczynać rozprawy w trybunale sprawiedliwości. Już nawet nie chodziło o to, że po raz kolejny nazywałeś nas oszustami przy tym, bo to zrobiłeś już wielokrotnie. Zarzuty są niestety prawdziwe i stawiłbym się grzecznie na te rozprawy, gdyby przeprowadził je ktoś na spokojnie z odpowiednimi uprawnieniami. Nie będę poddawał się wyrokom osoby, która nie ma prawa mnie tam sądzić i jeszcze nazywa na każdym kroku oszustem. To jest obiektywny sędzia?

Ale pełnię jego obowiązki. NIKT NIGDZIE nie napisał, że istnieje rozgraniczenie pomiędzy sędzią zwykłym, a sędzią nadzwyczajnym. To jakaś groteska, powoływać na stanowisko 1 sędziego bez żadnych przysługujących mu praw. Wasz mediator słusznie zauważył: "Jako że Kononowitz został powołany na jedynego sędziego NSC jest z urzędu sędzia najwyższym. Jest jedynym sędzia. Nie ma okreslonej procedury wyboru sędziego najwyższego. Ktoś musi zarządzać NSC. Jako, że jest jedyny - musi być najwyższy." Waksman nie odpowiedział ŻADNYM ARTYKUŁEM bądź USTAWĄ na ten zarzut. NICZYM. Po prostu stwierdził, że nie, bo nie i tyle. Jeśli celowo powołał sędziego bez uprawnień - znowu nasuwa się pytanie - dlaczego? Kiedy miał zamiar powołać sędziego najwyższego? No i po co to dziwne rozgraniczenie, skoro NIE MA ANI SŁOWA O TYCH DWÓCH PODMIOTACH W ŻADNYM AKCIE PRAWNYM? Po prostu burdel prawny prezydenta. 
Mam nawet przypuszczenia, że to jest działanie celowe mające na celu sparaliżować władzę sądowniczą, by nie mogła kontrolować władzy waksmańskiej.
  Odpowiedz
Cytat:Bo może wcześniej wielokrotnie pisałem do Waksmana i Dugosza w tej sprawie?
Wspomniał Pan o tym 2 razy na publicznym serwerze Discord, na którym nie mamy obowiązku być 24/7. Człowieku czy tobie naprawdę tak trudno zrozumieć, że czasami odstawia się mikronację na rzecz spraw "realowych"? Czy to jest naprawdę takie trudne do zrozumienia, że ktoś czasami nie posiada tego czasu? Bo widzę, że to za trudne dla Pana do oGaRnIęCiA

Cytat:Mam nawet przypuszczenia, że to jest działanie celowe mające na celu sparaliżować władzę sądowniczą, by nie mogła kontrolować władzy waksmańskiej.
Tak dokładnie. Już zanim powstał UTN ja zaplanowałem sobie przejęcie władzy w państwie, sparaliżowanie kraju od pasa w dół etc. etc. Powiem Panu tak jak człowiek do człowieka, bez cenzury (nie jestem już Preziem także nie będę się pierdolił) - Jebnij ty się czasami w ten głupi cymbał. Z każdym kolejnym pańskim postem albo to ja staję się głupszy i nie rozumiem o co Panu chodzi, albo to Pan jest debilem i nie umie pojąć tego, że czegoś Pan nie może.

Niech Pan już skończy, bo powtarza Pan w kółko to samo. Zmień płytę człowieku, bo nudne już się to robi.

Nie pozdrawiam serdecznie.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości