Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wojna ważnym elementem państwowości
Ale w Kugarii wojsko nie jest za posty. Kupuje się je za pieniądze, które dla zwykłych szarych obywateli głównie pochodzą z postów. Inni prowadzą działalności gospodarcze, rządzący kupowali wojsko z podatków.
I mi się to podoba.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Kugarski system wojenny jest prosty i nie wymaga zbyt wielu obliczeń. Natomiast ja nie chce, by wojny były przeprowadzane na zasadzie: Wchodzą dwie armie do prowincji i wygrywa ta, która jest większa. Chce, by w wojnach można było wykorzystać element taktyczny i by wojskowi w ogóle byli potrzebni.
  Odpowiedz
Kugarski system wojenny dla mnie samego na początku był trudny. Waszego nie sądzę, abym nauczył się używać w mniej niż po jednej wojnie jako obserwator i długim czytaniu.
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Żeby sprawdzić, czy ten system jest skuteczny, trzeba byłoby go zobaczyć w akcji.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Jedyne, co Pan musi wiedzieć, to jak prowadzone są bitwy. Mówi Pan tak tylko dlatego, że regulamin jest długi. Ja po prostu lubię zabezpieczać się na wszelkie sytuacje, by jakieś cwaniaczki nie wykorzystywały luk, dlatego ma on tyle treści.
  Odpowiedz
To może powstanie skrócona wersja regulaminu dla niewtajemniczonych, a długi będzie dla każdego dostępny tuż obok, jakby chciało im się czytać.
  Odpowiedz
Może... Na prawdę regulamin nie jest taki trudny, tylko trzeba mieć wole, by go przeczytać. A jeżeli komuś się nie chce całego, to może jedynie przeczytać o wojnie lądowej, bo to tam są praktycznie wszystkie zasady ogólne.
  Odpowiedz
Można wiedzieć, kiedy system wojen zostanie dopracowany i opublikowany?
  Odpowiedz
Jak poznam opinie ludzi. Wszyscy mówią mi, że ma być prościej, ale nikt nie stwierdził dokładnie, o co mu właściwie chodzi. Regulamin już jest i może niedługo wydam te skróconą wersje, ale nie poprawie go, póki nie powiecie mi dokładnie, co można w nim uprościć, by nie stracił na tym realizm.
  Odpowiedz
Ja osobiście chciałbym, aby znaczenie Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej zostało zmniejszone i pozbawione szczegółów. Chciałbym też zobaczyć proste desanty morskie i powietrzne.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości