Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wniosek do prezesa Partii
Panie Prezesie!
Od kiedy weszła w życie ustawa o zrzeszeniach to spamuję Panu na discord o napisaniu Statutu Partii. Dalej go nie ma. Skoro pisanie na naszej prywatnej korespondencji Discord daje tylko to, że odpisuje mi Pan "A mnie luja obchodzi co mówisz", to pomyślałem, że napiszę osobny wątek na forum poświęcony mojej prośbie. Pan ciągle mi wyjaśnia, że partia powstała przed powstaniem ustawy, która wymaga statutu, ALE!
Wyobraźmy sobie, że w Polsce jest partia monarchistyczna. Parlament uchwala ustawę, która delegalizuje partie monarchistyczne. I co? Prezes tej partii mówi rządowi, że jego partia była przed ustawą? (Podobna sytuacja była po akcji MSWiA mającej na celu likwidacje partii faszystowskich w Polsce...)
Więc niech Pan przestanie mi bzdury opowiadać i w końcu napisze ten statut.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Super. Bomba. Genialnie.
Mówiłem tysiące razy, że statut zostanie opublikowany wkrótce.
Dziękuje, do widzenia.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
No. W maju Pan to mówił. Liczę, że wykona Pan statut w te wakacje przynajmniej, po urlopie.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości