Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapowiedź Tygodnika Learveńskiego
Już niebawem, bo w tą niedzielę, nastąpi przeniesienie najpopularniejszej gazety publikowanej we współczesnym Learvén „Tygodnik Learveński” na Unijne forum! Cena tygodnika pozostaje taka sama - tylko 0,99 UNI! W cenę gazety wliczona jest także miniloteria w postaci zdrapki. Nie zwlekaj, kup prenumeratę już dziś!
  Odpowiedz
Niech mi Pan jeszcze powie, jak będzie się płaciło z tą gazetkę? Chodzi o formę.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Aaa, to całkiem dobre pytanie. W oddzielnym wątku zamieszczane będą wiadomości o dostępności gazetki z jej małym podglądem, natomiast aby obejrzeć jej całość, trzeba będzie przelać pieniądze na konto Learveńskiej Agencji Mediów Lokalnych S.A. (numer zostanie tutaj dodany wraz z utworzeniem konta), a po dokonaniu przelewu kurier przyśle gazetę prosto do skrzynki pocztowej. Przy czym, z góry ostrzegam, prosi się o nieudostępnianie jej osobom trzecim bez ich własnego kupna - tegoż Tygodnika.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Ciekawa forma... Hmmm... No to teraz tylko czekać na pierwsze wydanie. Życzę powodzenia z gazetką!
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Do będzie działało tak ,że kiedy zapłacimy dostaniemy na pw gazetę w formie linku lub obrazka?
Erlich Mentz (~) 

Odpowiedz
Jak idą prace nad gazetą? Miała się ona ukazać 24 czerwca, tymczasem mamy 7 lipca a gazetki nadal nie ma.
  Odpowiedz
Panie Waksmanie, z tego co wiem dzisiaj jest sobota. Obiecywać gazetę - obiecywałem w niedzielę dwa tygodnie temu, to fakt. Jednak przez ostatnie dni, będąc zajęty pewnymi sprawami, musiałem ciągle przekładać jej wydanie, nad czym ubolewam i jestem winny przeprosiny. Na całe szczęście, już jutro będzie można ją podziwiać - tak faktycznie.
  Odpowiedz
Rozumiem to, że nie miał Pan czasu, ale mógłby Pan chociaż poprosić kogoś aby zakomunikował nam, że pierwsze wydanie gazetki zostanie opóźnione ze względu na brak czasu z Pana strony.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości