Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Żegnajcie panowie!
Drodzy panowie i panie,
Postanowiłem opuścić ten Hipokryto-land, ponieważ nie chcę dalej uczestniczyć w UTNie. Uznaję, że te państwo idzie w złą stronę oraz wydaje mi się, że większe szanse na długie życie ma już ta dziwna Kugaria, a nie właśnie Unia.
Chciałbym szczerze podziękować z tego miejsca Henrykowi Wespucciemu, jedynemu normalnemu gościowi w tym państwie, za wszystko co dla mnie zrobił. Wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Trzymaj się! @Henryk Wespucci 
Chciałbym też życzyć wszystkim osobom nastawionym anty-WakSSmanowo oraz anty-DugoSSzowo, aby jak najszybciej obalili ich władzę.
I nawet jeżeli się tutaj zbłaźniłem - to tego nie żałuję. Dlaczego? Pozwolę sobie tutaj zacytować tekst jednej z piosenek słynnego artysty jazzowego Franka Sinatry pt. "My Way":

"I did it my way." - Zrobiłem to po swojemu

Szczerze się cieszę z tego właśnie. z tego, że "zrobiłem to po swojemu". Dlatego pamiętajcie Unijczycy, szczególnie Ci młodzi. Wszystko róbcie po swojemu.

/-/Aleksander van der Egval
"I did it my way."
  Odpowiedz
O ja nazista! No nie, bo przecież tutaj taki faszyzm panuje. Niech Pan po prostu już odejdzie stąd i nie szerzy swoich poronionych przekonań.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kamiljan Harlin Wespucci, Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Pewnie, że panuje tutaj faszyzm. Słowa Prezydenta Waksmana: "Niedługo wjadę wam tutaj z oddziałami SS i zagazuję w obozach koncentracyjnych na terenie Kugarii" oraz "Dugosz! Szykuj komory gazowe. Najpierw opozycja, potem Nordata"

Nie dziwię się, że obywatele uciekają z tego kraju.
  Odpowiedz
Branie wszystkiego na poważnie - najgorsza przypadłość chorobowa na Pollinie. To smutne, że żarty których wydźwięk jest czysto prześmiewczy bierze Pan na poważnie.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz
Winkulia do sprzedania. Brodria czy Kugaria? A może OBPP?
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Jak już coś robić z Winkulią to zostawić jako OBPP... Ja bym jednak zagospodarował ten teren, ewentualnie zmienił nazwę na coś, co nie kojarzy się z nazwą "Winkulia", i stworzył tam główny ośrodek przemysłowy UTNu.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Skoro próby tłumaczenia ludziom, że nie jesteśmy faszystami nie skutkują, to trzeba to zacząć wyśmiewać.

(15-06-2018, 10:29:36)Kaspar Waksman napisał(a): Jak już coś robić z Winkulią to zostawić jako OBPP... Ja bym jednak zagospodarował ten teren, ewentualnie zmienił nazwę na coś, co nie kojarzy się z nazwą "Winkulia", i stworzył tam główny ośrodek przemysłowy UTNu.

Czyli to, co proponowałem. Tam już i tak nikt nie mieszka, a region jest opustoszały zarówno narracyjnie, jak i realnie. Jedyne do czego się nadaje, to do stworzenia tam poligonów, zbudowania fabryk i wydrążenia kopalni.
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Po co nam Winkulia jako teren przemysłowy, jak takie coś można zrobić na nowozdobytym pograniczu Tuyuhun i UTN, albo na Azymutii.
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Tamten pasek ziem zasiedlą Muratykanie, Azymutię również planujemy zasiedlić. Jedyną opcją na utworzenie "Unijnego Terenu Fabrycznego" jest Winkulia.
  Odpowiedz
Winkulię też można zasiedlić...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości