Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nowe władze
Ja, niżej podpisany, Kononowitz, postanawiam starać się o zarząd nad tymi bezpańskimi ziemiami.  Jestem osobą kompetentną o doświadczeniu na podobnych stanowiskach. Poza tym liczy się dla mnie szczerość i prawda, nawet najgorsza, ale prawda. Większość osób w UTN-i mnie zna bądź kojarzy i myślę, że nie mają o mnie złego zdania, tak samo jak Wasza Książęca Mość. 

Dodatkowo cechują mnie łatwość podejmowania decyzji, odpowiedzialność, sumienność i konsekwencja w dążeniu do postawionych sobie celów. Nie pojawiłem się tu wczoraj, dzięki czemu orientuję się w potrzebach ludzi, ale też rozumiem stanowiska Learvèn.

Dlaczego mieliby Państwo wybrać właśnie mnie?

Ponieważ jestem osobą opanowaną, dzięki czemu nie rozwiązuję problemów poprzez krzyk i negatywne emocje. Jestem cierpliwy i z największym zaangażowaniem staram się zrozumieć rozmówcę  nawet tego z postawą roszczeniową.

Z wyrazami szacunku
~~Kononowitz~~

Na co dzień jestem stale pracującą nad sobą jednostką, zbierającą kolejne doświadczenia, dzięki którym poszerzam swoje horyzonty. Będę niezmiernie wdzięczny, otrzymawszy tę ciepłą posadkę. 
Popieram pańską kandydaturę. Ostrzegam jednak, że nad tymi ziemiami ciąży klątwa. Każdy ich zarządca, prędzej, czy później opuścił nasz kraj i już nie wrócił.
(11-06-2018, 11:40:37)Ferdynand Dugosz napisał(a): Popieram pańską kandydaturę. Ostrzegam jednak, że nad tymi ziemiami ciąży klątwa. Każdy ich zarządca, prędzej, czy później opuścił nasz kraj i już nie wrócił.

Nie bardzo rozumiem... Czy to groźby?
Jakie groźby? To tylko ostrzeżenie. Jest Pan osobą kompetentną, ale, tak jak mówi Pan Dugosz, te ziemie można nazwać „przeklętymi”, gdyż dwóch poprzednich władców odeszło z UTNu.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
(11-06-2018, 11:49:24)Kaspar Waksman napisał(a): Jakie groźby? To tylko ostrzeżenie. Jest Pan osobą kompetentną, ale, tak jak mówi Pan Dugosz, te ziemie można nazwać „przeklętymi”, gdyż dwóch poprzednich władców odeszło z UTNu.

Dlaczego "odeszło"? Czyżby zostali otruci przez separatystów?
Jeden przestał być aktywny, a drugi zrzekł się obywatelstwa, bo przeszkadzały nam jego szantaże parlamentu.
Dlatego też powinniśmy zaorać Carlandię i również utworzyć skansen. A panu polecam każdą inną ziemię w Learfen niż Calradie.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
Tu jest skansen już od jakiegoś miesiąca.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Chętnie rozważę każdą opcję z osobna.
Polecam Muratyckie Uleny. Do wybory, do koloru. Mamy vacat na 7dmiu stanowiskach Prezydentów Uleńskich, także serdecznie zapraszam.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości