Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenia na Sędziów Najwyższego Sądu Cywilnego
Obywatele!

Parlament UTNu dzisiaj uchwalić ustawę o kodeksie karnym, w której zawarte jest działanie Najwyższego Sądu Cywilnego oraz Trybunału Sprawiedliwości.

W związku z powyższym, w tym wątku należy składać swoje kandydatury na Sędziów, którzy zasiądą w Najwyższym Sądzie Cywilnym. Spośród zgłoszeń wybrane zostaną dwie osoby, które będą Sędziami w NSC.

Wzór zgłoszenia:

Wzór zgłoszenia kandydatury na sędziego w NSC
1. Imię i nazwisko
2. Posiadane obywatelstwa
3. Od ilu dni/tygodni posiadam obywatelstwo unijne? 
4. Pełniona funkcja 
5. Dlaczego ja?
Podpis

Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2018 roku. Po tym czasie, do dnia 20 czerwca, zostaną wybrane 2 osoby, które zasiądą w NSC jako sędziowie.
[Obrazek: OP2.png]
I Prezydent UTNu
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
W Najwyższym Sądzie Cywilnym zasiada od 1 do 2 sędziów w zależności od potrzeb. Jeśli nie znajdziemy chętnych, to jedna osoba w zupełności wystarczy.
[Obrazek: AdU.png]
Wiceprezydent Volkianu
Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
Zarządca Kościoła Antywirtualnego
[Obrazek: Democracy.png]

Odpowiedz
Jeśli nie znajdziemy chętnych, to tak - zasiądzie jedna osoba. Jednakże, jeżeli takowe się znajdą - to zasiądą 2 osoby.
I Prezydent UTNu
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz

1. Imię i nazwisko: Aleksander van der Egval
2. Posiadane obywatelstwa: UTN (Muratyka), Księstwo Sarmacji, Królestwo Athos
3. Od ilu dni/tygodni posiadam obywatelstwo unijne?: Obywatelstwo otrzymałem 8 marca 2018r.  
4. Pełniona funkcja: brak 
5. Dlaczego ja?: Uważam, iż dobrze bym się spełniał w sądownictwie, poza tym nie posiadam innych funkcji publicznych oraz nie jestem w żadnych partiach politycznych, dzięki czemu jestem niezależny.
Podpis: AvdE
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz

1. Imię i nazwisko: Christopher Kononowitz
2. Posiadane obywatelstwa:  UTN (Learvén)
3. Od ilu dni/tygodni posiadam obywatelstwo unijne?: Obywatelstwo otrzymałem 27-05  
4. Pełniona funkcja: brak 
5. Dlaczego ja?: 
Aplikuję na zamieszczone przez Państwa ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisku Sędziego w Najwyższym Sądzie Cywilnym. Przede wszystkim dla mnie liczy się szczerość i prawda, nawet najgorsza, ale prawda. Jestem osobą dynamiczną, która potrafi całą energię zgromadzoną w sobie przełożyć na sukces swój i grupy. Dodatkowo cechują mnie łatwość podejmowania decyzji, odpowiedzialność, sumienność i konsekwencja w dążeniu do postawionych sobie celów. Nie pojawiłem się tu wczoraj, dzięki czemu orientuję się w potrzebach ludzi, ale też rozumiem stanowisko rządu.
*Dlaczego mieliby Państwo wybrać właśnie mnie?*
Ponieważ jestem osobą opanowaną, dzięki czemu nie rozwiązuję problemów poprzez krzyk i negatywne emocje. Jestem cierpliwy i z największym zaangażowaniem staram się zrozumieć rozmówcę,  nawet tego z postawą roszczeniową. Dobrze radzę sobie z organizacją pracy własnej, jestem samodzielny. Dodatkowo, posiadane przeze mnie jedynie obywatelstwa UTN-i świadczy, że będę obiektywnie spoglądał na dane problemy z perspektywy mieszkańców, a nie obcych mocarstw.
Podpis: Kononowitz
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Niniejszym zamykam zgłoszenia. Ze względu na rezygnację Pana Aleksandra, jedynym sędzią który zasiądzie w NSC zostaje Pan @Christopher Kononowitz !
I Prezydent UTNu
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości