Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólnopollinowski Konkurs Retoryczny

Przedstawiamy państwu listę uczestników, którzy biorą udział w tegorocznej edycji Ogólnopollińskiego Konkursu Retorycznego:

1. Ruprecht van den Spraak

2. Christopher Kononowitz

3. Albert Jan Maat

4. Michael Wolferine

5. Jan Lubomirski-Dostojewski

Skład jury:

1. Kaspar Waksman - przewodniczący komisji

2. Helwetyk Romański

15 czerwca do wiadomości publicznej zostanie podany temat przemówienia wstępnego, który każdy z uczestników musi napisać w terminie do 30 czerwca wysyłając je na adres e-mail zwyklyserialtv@gmail.comW tytule maila należy wpisać imię i nazwisko uczestnika, a po myślniku mikronację, którą dany uczestnik reprezentuje. Wszystik uczestnikom życzymy powodzenia!

/-/ Organizator Konkursu

Kaspar Waksman

[Obrazek: OP2.png]
I Prezydent UTNu
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
Liczę, że tym razem wypadnie to lepiej, niż przy igrzyskach bialeńskich.
  Odpowiedz
To bez sensu - kto będzie oceniał moją twórczość, jeśli w regulaminie jest zapis, że osoba z tego samego kraju nie może tego zrobić, podczas gdy w jury zasiada Waksman?
  Odpowiedz
Pan Helwetyk to zaufana i doświadczona osoba. Ja mogę wyrazić swoją opinię na temat Pana przemówienia, jednak to do niego będzie należała ostateczna decyzja nt. pańskiej oracji.
I Prezydent UTNu
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
(12-06-2018, 10:48:30)Christopher Kononowitz napisał(a): [...] kto będzie oceniał moją twórczość, [...]
Chyba Pan Helwetyk Romański.
[Obrazek: AdU.png]
Wiceprezydent Volkianu
Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
Zarządca Kościoła Antywirtualnego
[Obrazek: Democracy.png]

Odpowiedz
(12-06-2018, 10:49:53)Kaspar Waksman napisał(a): Pan Helwetyk to zaufana i doświadczona osoba. Ja mogę wyrazić swoją opinię na temat Pana przemówienia, jednak to do niego będzie należała ostateczna decyzja nt. pańskiej oracji.

Ale przecież w regulaminie jest zapis, że oceną jest średnia ocen wystawionych przez jury.
  Odpowiedz
Zapomniałem o tym wspomnieć, ale w komisji zasiądzie również osoba z zewnątrz, która jest profesorem języka polskiego. Prosiła mnie ona jednak, żeby nie ujawniać jej danych.
I Prezydent UTNu
  Odpowiedz
Zapewne chodzi o przypadek, gdy delikwent nie jest ani z kraju jednego, ani drugiego jurora.
  Odpowiedz
(12-06-2018, 09:30:38)Ferdynand Dugosz napisał(a): Liczę, że tym razem wypadnie to lepiej, niż przy igrzyskach bialeńskich.

Igrzyska zostały olane, mimo wysłania wielu wiadomości na wielu forach. Ja tam czekam dalej.
  Odpowiedz

Przedstawiamy wszystkim uczestnikom temat przemówienia wstępnego, które należy napisać do dnia 30 czerwca 2018 roku i wysłać je na e-mail zwyklyserialtv@gmail.com , w temacie podając imię i nazwisko uczestnika. Temat brzmi:

"To trzeba zmienić"

Przemówienie powinno zawierać nie więcej niż 100 słów. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

/-/ Organizator Konkursu

Kaspar Waksman

I Prezydent UTNu
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości