Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Memy
[Obrazek: generImg.php?insbox1=Obywatele+unii+trze...6676&fin=1]
W związku z aktualnymi wydarzeniami w Dreamlandzie.
Autor - Karl von Schwarzengrau z Suderlandu.
Jeśli już coś kradniemy, to niech to będzie przynajmniej śmieszne.
  Odpowiedz
Nie kradniemy, tylko zapożyczamy. Pytałem się autora memu o pozwolenie na skopiowanie go na nasze forum, wyraził zgodę tylko, jeżeli napiszemy, że mem pochodzi z Suderlandu. A Pana Karła to bym na powaznie nie traktował. Nazista jeden.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Nie są śmieszne obrazki, które wynikają jedynie z czyjejś własnej interpretacji cudzych wypowiedzi.
  Odpowiedz
[Obrazek: wAz9rIC.png]

Na podstawie ostatnich wydarzeń...
  Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że mojego syna nazwę „faszyzm” i będzie się on do mnie zwracał po nazwisku? Na podstawie ostatnich wydarzeń? Uważacie OP za faszystów bo proszą obywateli o wypełnianie wniosków. Gratuluje myślenia.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
No nie no, Panowie, są jakieś granice...
  Odpowiedz
(16-06-2018, 01:16:48)Kaspar Waksman napisał(a): Czyli wychodzi na to, że mojego syna nazwę „faszyzm” i będzie się on do mnie zwracał po nazwisku? Na podstawie ostatnich wydarzeń? 

Tak to zostało wykonane, ponieważ nie chciałem wklejać niepotrzebnie zdjęcia Prezydenta, a jakieś nawiązanie też musiało wystąpić.
  Odpowiedz
Granice widzą osoby mądre. Opozycja w naszym kraju niestety do takiej grupy ludzi nie należy.
  Odpowiedz
(16-06-2018, 01:31:50)Kaspar Waksman napisał(a): Granice widzą osoby mądre. Opozycja w naszym kraju niestety do takiej grupy ludzi nie należy.

No wie Pan. Obrażać osoby będące obywatelami UTN-i. Niebywałe... tylko dlatego, że Pana nie popierają?
Dobrze, że jestem apolitycznym Sędzią.
  Odpowiedz
Poważniej mówiąc. Memy o faszyzmie były śmieszne, ale co za dużo, to niezdrowo. Zwłaszcza, że to nie jest aż tak znany pogląd.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości