Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dobry wieczór
Dobry wieczór, 
na samym początku muszę okazać swoje wielkie zdziwienie, które dotyczy tego miejsca. Przede mną przybyło tu wielu, jakże niekulturalnych ludzi. Każdy obyty ze savoir-vivre'em powinien wiedzieć, że to gospodarz wita swoich gości, a nie na odwrót. Dlaczego więc w tej kawiarni (zakładam, że nie jest to jakaś podrzędna speluna) przy niemalże każdym stoliku od nowo przybyłego słychać to słowo? 

Po tej krótkiej dygresji, przedstawię się - nazywam się Christopher Kononowitz. Przybyłem z bardzo odległej krainy i wobec tego nie miałem jeszcze do czynienia z mikronacjami. Najwyższy czas to jednak zmienić. Mam nadzieję, że szybko się tutaj zaaklimatyzuję.  

Pozdrawiam obecnych i życzę miłego wieczoru. 
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kaspar Waksman
  Odpowiedz
Jako Prezydent witam serdecznie w Unii Trzech Narodów! Niestety, w mikronacjach troszkę jest na odwrót (a przynajmniej tak mi się zdaje). Tu gość wita gospodarza Wink . Oczywiście nasza kawiarnia jest wysokiej klasy. Żadna speluna Wink . Jeśli będzie miał Pan jakieś pytania dotyczące Unii i jej działania, może Pan pisać wiadomość prywatną do mnie lub do @Ferdynand Dugosz albo napisać wątek w "Dyskusjach (dla bezwizowców)".

Mam nadzieje, że szybko się Pan zaaklimatyzuje i zostanie z nami na dłużej Wink

Pozdrawiam,
KW.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
(19-05-2018, 12:45:11)Kaspar Waksman napisał(a): Jako Prezydent witam serdecznie w Unii Trzech Narodów! Niestety, w mikronacjach troszkę jest na odwrót (a przynajmniej tak mi się zdaje). Tu gość wita gospodarza Wink . Oczywiście nasza kawiarnia jest wysokiej klasy. Żadna speluna Wink . Jeśli będzie miał Pan jakieś pytania dotyczące Unii i jej działania, może Pan pisać wiadomość prywatną do mnie lub do @Ferdynand Dugosz albo napisać wątek w "Dyskusjach (dla bezwizowców)".

Mam nadzieje, że szybko się Pan zaaklimatyzuje i zostanie z nami na dłużej Wink

Pozdrawiam,
KW.

Mr. President ma ptosis, że tak mruga swoim okiem? To mi wygląda na groźny objaw chorobowy, mam nadzieję, że to nie jest udar.

Pozdrawiam,
CK
  Odpowiedz
Nie nie. Jam jest zdrów jak ryba! Zapewniam, nie ma się o co martwić Big Grin
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
W zasadzie, to tymi sprawami powinien zajmować się Henryk Wespucci, ale on ma urlop podobno. Co do gospodarza i naszych manier, to nie możemy witać każdego, kto się zarejestruje na tym forum. Wygodniej jest, gdy taki osobnik sam pisze wątek i tłumaczy, po co tu przybył.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości