Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WNIOSEK Wniosek o zezwolenie na usypanie nowej wyspy
Prezydent Volkianu informuje iż jest możliwość usypania wyspy w w/w obszarze. Zostały zabezpieczone już środki finansowe, oraz zasoby ludzkie, jednak Prezydent Volkianu jest sceptyczny co do tego pomysłu, dlatego zaleca się jego ponowne przemyślenie.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Zadecydowałem już, że taka wyspa nie powinna powstać.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Ja nie chce słyszeć więcej o tym, że ktoś z naszego państwa (ale i zza granicy) tworzy sobie wyspy. Jestem człowiekiem, któremu zależy na realizmie, więc skończcie tworzyć tereny z dupy, a zajmujcie te, które już istnieją.
  Odpowiedz
Pouczam Pana Dugosza, że tylko i wyłącznie Konstytucyjne Organy Volkianu decydują o tym, co mogą, a czego nie mogą sobie usypać. Dziękuję. W związku z powyższym wniosek został odrzucony w całości.
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
W takim razie nie bawmy się wyspy i przejmijmy pogranicze z Tuyuhun
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości