Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Plotki o demokracji.
Wprawdzie już pisałem o tym w pewnej lekturze, ale wyraźnie ktoś nie doczytał, dlatego napiszę jaśniej. Ale zanim przejdę pierw reklama:

Leszek ,,Rosko" Roskohard-,,Rosko to spoko":
,,Je je je je, wujku Leszku ziomalu, bo Rosko to spoko, bo Rosko to spoko chłopaku, Rosko to spoko, Rosko to spoko, Rosko to spoko! Kiedy przybyłem do UTN, miałem 10 miesięcy mikro doświadczenia i bluzę hrabią, a ten cały Waksman to obywatelstwa tutaj nie dawał, a ja miałem nawijkę fajną, a ja miałem wiele godzin Pollińskiej aktywności, zarobiłem hajsy, spakowałem berło i postanowiłem dołączyć do opozycji sobie, a tak Dugosz stocza się na podłodze jak Waksmana człowiek,
a ja w tym czasie zasiliłem szeregi opozycji obecnej partii. Bo Rosko to spoko! Bo Rosko to spoko, płynie dalej niepokonany, a Waksman myśli że zmanipuluje nie dając obywatelstwa! Bo Rosko to spoko! Bo Rosko to spoko, żyłem nie raz w konflikcie z fałszywcami, gdy pazerne Waksmany goniły za flotą! Bo Rosko to spoko,
bo Rosko to spoko,  płynie dalej niepokonany, a Waksman myśli że zmanipuluje nie dając obywatelstwa!"

Nowa wytwórnia Zioms-Lech przedstawia pierwszy kawałek z płyty tekstowej, która ukaże się już wkrótce

I po reklamie

Tak więc, w sumie wyżej wprawdzie reklama zaj***stego tekstowego kawałku, ale też i trochę o tym co to demokracja. A więc do demokracji ma prawo dużo osób, jak wiemy każdy powinien dostać obywatelstwo bez względu na poglądy polityczne(może z wyjątkiem Anarchii). Jednak tak się też nie dzieje. Mimo odwołania zamachu stanu i zmiany sposobu poparcia opozycji, dalej per prezydent tej kadencji nie chce dać obywatelstwa, bo jak on to na discordzie napisał ,,Bo go wku***am". Oczywiście dowód na to mam, jednak użyje tylko w ostateczności. Nawet jeśli majster prezydent nie chce dać mi obywatelstwa, to pierw musi to udownodnić w sądzie. Tymczasem kara odbywa się bez procesu jak w Katyniu z reala, z tą różnicą że zamiast rozstrzelać, to celowo nie daje obywatelstwo z powodu przeciwnych poglądów politycznych. Więc zamiast demokracji panuje aktualnie samosądy ,,prezydenta". Najbardziej mnie rozbawiło temat z Tak Sewybrałem(oczywiście nie popieram tak drastycznych środków opozycji, jakie wybrał sobie Tak Sewybrał), bo piszę że bezpodstawnie robi sobie własne państwo(nieuznawane przez nikogo, bo nawet secesji nikt nie uznał), tymczasem identyczne zachowanie jest Waksmana
w przypadku nie dania obywatelstwa bo przeciwne poglądy polityczne+,,bo go wkurwiam". Więc zostaje pytanie jedno w tej chwili. Czy teraz na pewno na UTN panuje demokracja?
Oczywiście głównym winowajcą takiego stanu rzeczy wiemy że jest prezydent.

A teraz do F.D. propo tego cytuję ,,...na nasz temat...", przypominam że nie reprezentujesz państwa, po drugie co najwyżej za siebie i prezydenta możesz się wypowiadać a nie innych. Jak dotąd tylko ty szukasz śmieszniej, wręcz nawet już nudnej zaczepki. No czyli w sumie jak Tak Sewybrał, tylko że tu cie popiera prezydent, ale to i tak nic nie daje, jak prezydenta nie popiera większość obywatelii UTN. Także nie masz nic do gadki w skrócie mówiąc.

Także czekam na czasy kiedy nadejdzie prawdziwie odzwierciedlona demokracja, bo w tej chwili jest śmiech, kupa i Waksmańskie miętówki uwielbiane przez F.D.
1.Moim życiem jest moja pasja
2.Głupiec wierzy w plotki, mędrzec ignoruje plotki i wierzy w fakty.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kamiljan Harlin Wespucci
Nie rób z siebie debila, bardzo proszę...
Wujku Leszku ziomalu, bo Rosko to spoko, bo Rosko to spoko chłopaku
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Leszek Roskohard-Tracz
Cytat:każdy powinien dostać obywatelstwo bez względu na poglądy polityczne(może z wyjątkiem Anarchii). Jednak tak się też nie dzieje

Powtarzam jeszcze raz. Za próbę destabilizacji państwa, ciągłe pomówienia oraz oczernianie innych państw co skutkowało pogarszaniem naszego, nie mogę przywrócić panu obywatelstwa.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
Niech Pan Roskohard złoży wniosek o obywatelstwo.
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Niech składa. Wszystkie zostaną odrzucone. Z góry zapowiadam.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Iks de. Rakowe to. Zamknąć wątek proszę
Bardzo dobry pomysł. Zamykam aby zapobiec szerzeniu się rzadkiej odmiany raka „rosko”.
Rosko to spoko!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości