Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nordacka Liga Piłkarska
Niestety do Ligii Nordaty zgłosiło się za mało osób i została automatycznie usunięta. Nie robię nowej, chyba że znajdą się 3 chętne osoby z UTN.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Nie mieliśmy jej zastąpić ligą międzynarodową?
  Odpowiedz
Hmmm... To niedobrze. Niestety, ale bez drużyn nie będzie i związku piłkarskiego do MUPu. A wejście w struktury Mikroświatowej Unii Piłkarskiej byłoby dla nas dosyć dużym sukcesem. Jednakże, jest to na chwilę obecną, jak widzę niemożliwe, a szkoda.
Niedostępny
  Odpowiedz
Ja nawet nie wiedziałem, że jakieś zgłoszenia są. Brałem udział tylko w ogólnych dyskusjach, na temat utworzenia takowej ligi.
  Odpowiedz
Poruszałem temat związku piłkarskiego, ale stwierdzono, że jest Liga Nordacka i to wam wystarczy. Dlatego do tego momentu nie weszliśmy w struktury MUPu, chociaż moglibyśmy już o to powalczyć. Emocji dostarczanych przez rozgrywki międzymikronacyjne są niezastąpione
Niedostępny
  Odpowiedz
To widocznie nie interesowałem się, lub nie miałem możliwości wypowiedzi w temacie. Oczywiście, że Liga Nordacka nie wystarczy. Zbyt mało tu żyje ludzi, a im więcej, tym lepiej.
  Odpowiedz
Do Ligii nie zaprosiłem nikogo z Kugarii, bo nie mam tam konta, i z Bialenii, bo mają swoją ligę. Wystarczyłoby po jednej osobie z tych państw, aby Liga Nordaty zaczęła działać.
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Tzn. Kugaria to niezbyt cywilizowane państwo. Jest tam kilkoro faktycznie fajnych ludzi, jednak nie wiem czy byliby chętni.
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
To może ktoś z naszego państwa by się zgłosił? W tej usuniętej lidze z UTN byłem tylko ja i Pan Prezydent.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości