Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Działania
W tymże wątku publikowane będą posty na temat działań Sił Powietrznych Unii Trzech Narodów

Dzisiejsze rozkazy zostały wykonane. Samoloty zostały wystawione w regionie Umelu. Transportowce czekają w Muratycę na spadochroniarzy, myśliwce patrolują teren lądowy, a bombowce zabezpieczają naszą Marynarkę Wojenną. Nasze samoloty zaobserwowały pierwsze wojska Umelskie na lądzie.

[Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3...3D15.1&f=1]
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Michael Wolferine
  Odpowiedz
Siłom Powietrznym wsparcia udzieliła Marynarka Wojenna, co sprawiło, że piloci poczuli się bezpieczniej i pewniej. Odważniejsi piloci coraz agresywniej wykonywali rozkazy.
Połowa myśliwców ruszyła w region lądowy południowego Umelu i bezproblemowo uzyskała dominację powietrzną.

[Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Ftse4.mm.bing.net%2Fth%3...3D15.1&f=1]
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

• Michael Wolferine
  Odpowiedz
Niespodziewanie grupa samolotów umelskich wyleciała ze strzeżonego rejonu. O godzinie 2:05, 15 maja, umelskie siły powietrzne skierowały się na Muratykę w celu zniszczenia miast. Natychmiast wydany został rozkaz o odwrocie z północnego Umelu i zniszczeniu samolotów. Po kilku minutach próba zbombardowania Muratyki została udaremniona.

Wycofano 3/4 myśliwców i połowę bombowców z rejonu Umelu. Nie mają żadnych zadań do wykonania, ostatnie samoloty wspierają naszą marynarkę wojenną i udzielają bliskiego wsparcia powietrznego siłom lądowym w budynku Rady Państwa Umelu.

Ostatni umelski samolot
[Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Fonfinalofficial.files.w...25.jpg&f=1] 

• Kaspar Waksman, Leszek Roskohard-Tracz, Michael Wolferine, Tymoteusz Alaéstre
  Odpowiedz
Informuje że wstąpiłem do Sił Zbrojnych z stopniem szeregowca i będę dowodził 1.Skrzydłem Obrony Powietrznej.

Ponadto 1.Skrzydło Obrony Powietrznej, będzie podzielona na:
-1.Eskadra Myśliwsko-Bombowa: 15 myśliwców wielozadaniowych i 25 bombowców
-1.Eskadra Bombowa: 40 bombowców
-1.Eskadra Rozpoznawcza: 5 myśliwców wielozadaniowych i 5 bombowców
-1.Eskadra im.Powstańców Avacova: 5 bombowców

Tym samym wykonuje pierwszy rozkaz i wysyłam:
-1.Eskadra Myśliwsko-Bombową i 1.Eskadrę Rozpoznawczą do patrolowania na wszystkich morzach UTN.
-1.Eskadrę Bombową do patrolowania Winkulii.
-1.Eskadrę im.Powstańców Avacova do patrolowania wyspy Avacov i Ardemii.
1.Moim życiem jest moja pasja
2.Głupiec wierzy w plotki, mędrzec ignoruje plotki i wierzy w fakty.
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz
Patrolowanie wyspy Avacov i Ardemii przez 1.Eskadrę im.Powstańców Avacova

No i tak dzisiaj piloci tej eskadry patrolowali wyspe Avacov, a następnie Ardemię.

http://prntscr.com/kec3sv
Patrol był właściwie bezchmurny, z wyjątkiem patrolowania regionu Alorku, który był bardzo pochmurny. Prócz jelenii,niedźwiedzi i mieszkańców zarówno Ardemii,
jak i wyspy Avacov, to nic niebezpiecznego nie było widać. Więc patrol był praktycznie bezstresowy.
1.Moim życiem jest moja pasja
2.Głupiec wierzy w plotki, mędrzec ignoruje plotki i wierzy w fakty.
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości