Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

System wojenny
Potem przy każdej okazji, gdy komuś nie będzie on pasował, to złamiemy konstytucje.
  Odpowiedz
Sarmacja w utworzonym przeze mnie wątku zaczęła dyskusje na temat własnego systemu wojennego służącego do przeprowadzenia manewrów. W sumie ich nie rozumiem, bo zasady są bardzo podobne do moich, no ale to ich forum i nie będę się wtrącał. Natomiast chciałbym, by w końcu nasz rząd i wojskowi podjęli jakąś decyzje i ostatecznie odrzucili ten system lub przeprowadzili manewry z jego użyciem. Może pokazałoby to w końcu innym krajom, że on działa, a mi z Janem pomogło go dopracować.
  Odpowiedz
Może to wina nacjonalizmu...
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Właśnie, w końcu trzeba ruszyć do przodu. Pewnie osoby z KS się na tym wzorowały.
  Odpowiedz
Wątpię. Po prostu poruszające się turowo na heksach jednostki to chyba standard. Bardziej mnie martwi to, że chyba nawet nie przeczytali tego regulaminu dokładnie.
  Odpowiedz
Tak to już jest z niektórymi ludźmi.
  Odpowiedz
Chyba zacznę w końcu prace nad tym kalkulatorem.
  Odpowiedz
Można chyba ten przelicznik w jakimś programie prostym zrobić.
  Odpowiedz
Właśnie taki program tworze. Będzie w nim można wprowadzać statystyki jednostek, liczebność oraz modyfikatory, a następnie maszynka wypluje wyniki. Dawno niczego nie pisałem, ale jak mi sprawnie pójdzie, to pewnie jeszcze dodam coś o samolotach.
  Odpowiedz
To dobrze, może jeszcze w wakacje zorganizujemy jakieś manewry.

Z tego co się dopatrzyłem, to chcą wszystko sprowadzić do najprostszej formy, czyli robią najgorsze co było do zrobienia.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości