Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

System wojenny
Bardzo dobry regulamin, zrozumiały i krótki.
Ale co do całego systemu: brakuje mi desantów morskich jak w Hearts of Iron. Możliwości samolotów i okrętów według mnie powinny być osłabione.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Desanty morskie są. Co do osłabienia akcji, to należy patrzeć też na to, że samolotów nie będzie tak dużo, jak i statków. Zresztą to jest normalne, że jeżeli armia nie ma obrony przeciwlotniczej, to nie ma jak reagować na samoloty.
  Odpowiedz
Skomplikowane dość.
[Obrazek: YPMiTw5.png]
  Odpowiedz
Wojny są skomplikowane.
  Odpowiedz
Powiedz to Sewybrałowi, ucieszy się Big Grin
  Odpowiedz
Nie sądzę, by z takiej wiadomości ucieszyła się osoba, która opisała akcje z całego tygodnia w jednym wpisie. Ale nie on jest tutaj tematem.
  Odpowiedz
Ludzie woleliby używać prostszych systemów.
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Ludzie woleliby, żeby im wszystko podsunąć pod nos. Niech najlepiej powstanie od podstaw gra rts, z realistyczną grafiką i wojnami na globalną skale. Jak ktoś chce wojny, to potrzebuje systemu. Chce coś prostego, gdzie nie trzeba się wysilać, po czym potem marudzi, że jest on niesprawiedliwy. Jeżeli ludziom nie chce się spojrzeć na tą mapkę co 12 godzin i przesunąć kilka jednostek, to dlaczego chce im się w ogóle wypowiadać wojnę?

Ludzie woleliby, ale ludzie to ludzie. Wpierw coś chcą, a potem chcą czego innego. Mogę stworzyć jakąś banalną turówkę, w której wszystko odbywa się, jak w world conqueror 4, tylko pytanie, po co? Jaki sens wtedy będą miały wojny? Komu się będzie chciało wypowiadać wojnę, w której nie ma miejsca na taktykę?
  Odpowiedz
Ten system wojenny to i tak cud Dugosza, zamierzam go niedługo przeanalizować.
  Odpowiedz
Wpiszmy sobie do konstytucji, że wojny prowadzimy tym systemem.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości