Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rozprawa społeczna "Jak uratować Mikroświat?"
Otwieram publiczną debatę na temat mikroświata i jego zmierzaniu ku upadkowi. O to jej zasady:

1. Zachowujemy wszelkie zasady netykiety.
2. Najpierw zajmujemy się jednym, a potem drugim.
3. Debata nie ma określonego czasu trwania.
4. Jeżeli ktoś stawia teorię to pisze na początku postu: TEORIA
5. Jeżeli ktoś stawia tezę i chce ją uargumentować to pisze na początku postu: TEZA
6. Wszystkie teorie muszą być numerowane po #
7. Wszystkie tezy muszą być numerowane po #

Więc cóż. Nie pozostało mi nic innego niż zaprosić wszystkich do dyskusji.

TEORIA #1
Myślę iż mikronacje jako symulacje społeczeństwa mogłyby zostać wykorzystane przez..... rząd. Dokładnie przez rząd.
Rząd mógłby wykorzystywać mikronacje do sprawdzania przydatności osób młodych w polityce państwa.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz
Wirtualne państwa (nie mikronacje) to zbyt niezorganizowana i amatorska społeczność, by można było w niej symulować politykę na poziomie, który przydałby się rządowi. Do tego jesteśmy zbyt małą społecznością, by do tego doszło. Jest tu zbyt dużo elementów zabawy, a do tego nikt nie potrzebuje sprawdzać przydatności młodych osób w polityce, bo takowe nie mają do niej dostępu.
  Odpowiedz
E tam, śmieszni jesteście. Mikroświat nie upada, tylko jest majówka, dlatego spadek postów. Tak, ludzie piszą więcej postów w dni kiedy nie ma wolnego, co można było zauważyć w wakacje 2k17
  Odpowiedz
Majówka zaczęła się kilka dni temu, a ranking pochodzi z całego kwietnia.
  Odpowiedz
Wychodzi na to, że studenci z zawalonym grafikiem są lepsi w mikronacjach niż gimnazjaliści z masą wolnego czasu.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Studenci zainteresowani prawem i polityką są na pewno lepsi, niż gimnazjaliści, którzy tylko w fortnajta chcą grać i mają w poważaniu otaczający ich świat.
  Odpowiedz
Wątek odkopuję w związku z rozpoczynającymi się właśnie wakacjami.

Wakacje - masa wolnego czasu. Teraz już nikt nie wmówi mi, że "nie ma czasu na mikronacje". Są wakacje, a ludzie mają masę wolnego czasu. Nie mam zamiaru nikogo zmuszać kogoś aby działał w UTNie, ale wystarczy raz dziennie na forum wejść, zostawić po sobie ślad w postaci kilku postów i voila!
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Już tam kilku postów. Wystarczy jeden mały post, ale mający wkład do danej sprawy! Nie liczy się ilość, a jakość!

Natomiast z tego co widzę mikronauci (a dokładniej unijczycy) na chwilę obecną wybierają aktywną formę wypoczynku, jak bierny. Ponieważ wakacje nie przekładają się na rosnącą ilość postów. Powiedziałbym wręcz że zależność czasu wolnego od postów w UTN to wielkości odwrotnie proporcjonalne, niż wprost proporcjonalne...
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
Co to za świat?
Jak ludzie nie mają czasu to nie piszą postów. Jak mają czas to wolą go wykorzystać inaczej niż na pisanie postów. Przecież mikronacje to zabawa.
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
"Zrobię wszystko, aby zmniejszyć terytorium UTN" - Ja na temat Winkulii Unijnej.
  Odpowiedz
Owszem, tu się zgadzam. Co jest jeszcze śmieszniejsze? Ludzie mają więcej czasu na mikronacje kiedy mówią, że czasu nie mają, niż wtedy, kiedy mówią, że mają dużo wolnego czasu. Ah ten paradoks. Trzeba to jakoś fachowo nazwać... Paradoks mikronacyjny? Wink
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości