Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

DEBATA IV Posiedzenie Diétheru
Żartobliwi - owszem, tu się zgodzę, jednak w niektórych miejscach, także w Dietherze, należy zachować powagę.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Zamykam głosowanie, Uważam, że Diether przyjął Ustawę.
Przechodzimy, po chyba juz miesiącu, do Punktu drugiego, czyli Autonomiii Volkiańskiej, i co dalej z nią zrobić.
Jakieś pomysły, wysoka Izbo?
  Odpowiedz
Autonomia Volkiańska stanie się prowincją unitarną.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Jakaś Ustawa? Coś? Nie mozemy siedzieć w Marazmie, serio.
  Odpowiedz
No nie możecie, bo inaczej Pan Harlin przejmie władze.
  Odpowiedz
Wielebny Marszałku,

Wysoka Izbo Diétheru,

W związku z unieważnieniem i rozprostowaniem sprawy stanu wyjątkowego chciałbym przypomnieć, iż zgodnie z już prawidłowym rozproządzeniem Diéther może działać zupełnie poprawnie i zdrowo. Proponuję wznowienie obrad wraz z ustaleniem pierwszego punktu jako „propozycje ustawy o prawach autonomii volkiańskiej”.

Jednocześnie chciałbym za pewien czas, jeśli zostanie mi dane, przedstawić projekt ustawy, która zostalaby poruszona.
(–) Arcyksiążę Arcadio Norbert, Wiceprezydent Unii Trzech Narodów, Minister do Spraw Wewnętrznych w I Rządzie Unii Trzech Narodów, Prefekt Prefektury Domanii, Kasztelan Arcyksiążęcego Miasta Learvén, Áurtnel Ártulionu, Awetanii etc. etc.
  Odpowiedz
Przeklejam identyczną propozycje ustawy z 5 maja tego roku. W ogóle to jest jakiś absurd, aby ta ustawa przeleżała 3 miesiące w Dietherze nierozpatrzona!!!
Cytat:
[ G O D Ł O ]
USTAWA DIÈTHERU O AUTONOMII VOLKIANU
z dnia ... 2018 r.

Artykuł 1.

Niniejsza ustawa określa zakres autonomii Volkianu.

Artykuł 2.

Nazwę prowincji Socjalistyczna Republika Volkianu zmienia się na Związek Socjalistycznych Republik Volkiańskich.

Artykuł 3.

Autonomia Związku Socjalistycznych Republik Volkianu daje mu:
1. Oddzielną walutę, którą są Volkiańskie Kartki Płatnicze,
2. Oddzielny system gospodarczy, który regulują władze Związku Socjalistycznych Republik Volkianu,
3. Ustanawianie prawa lokalnego zgodnego z prawem centralnym, obowiązujące na terenie Związku Socjalistycznych Republik Volkianu,
4. Własne, niezależne służby i instytucje państwowe,
5. Status Języka Volkiańskodoctrińskiego jako urzędowy.

Artykuł 4.

Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Nikt nie ma zastrzeżeń? No to wykorzystując to, że żadna ustawa nie reguluje czasu trwania debat - Głosujemy.

Jestem ZA.

Odpowiedz
przeciw
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości