Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jó reggelt!
Macie bardzo mało rozbudowane forum. Mógłbym dostać mapkę waszego kraju?
  Odpowiedz
[Obrazek: 640?cb=20180303174221]
  Odpowiedz
Mam wrażenie, iż te kryteria trzeba by zaostrzyć, przynajmniej pod względem wieku...

Rozbudujcie forum, pozyskajcie obywateli i rozwijajcie państwo. Na razie nie jesteście zbyt okazałym tworem, dlatego UTN woli poczekać, niż pochopnie podpisać traktat z krajem, który zaraz może upaść. Jestem pewien, że jeżeli wasze państwo się chociaż troszkę rozwinie, to nasz Prezydent podpisze traktat.
  Odpowiedz
A ja nie sądzę, aby podpisał. Lepiej rozwijać istniejące państwa niż robić nowe.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Nie może sobie nie podpisać "bo tak". Aktualną argumentacja jest to, że jeszcze są niestabilni, a przez takie myślenie potem są 3-4 państwa powyżej 1000 postów i 20, które już praktycznie nie istnieją. Ostatnio właśnie mówiliśmy o tym, że za mało ludzi dochodzi.
  Odpowiedz
Dla mnie problemem jest to, że nowi mikronauci się marnują robiąc nowe biednacje, a państwa piszące 500 postów umierają z braku obywateli.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości