Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Podróżnik po światach
Pozdrawiam
Interesuje mnie struktura administracji rządowej. I mam nadzieję że zgłębie tą stronę internetową na tyle, by czerpać z tego przyjemność.
Czy mógłbym się gdzieś osiedlić?
Jak to wygląda od tej strony. Bo przelotnie spojrzałem o zbieraniu podatków. Jestem chętny płacić walutą tego kraju należną część na rozwój społeczny. Z wypracowanych w tym świecie dóbr
  Odpowiedz
Witaj w UTNie.
Obecnie jest to dosyć niezorganizowane miejsce, ale jesteśmy coraz bliżej ogarnięcia. Sam serdecznie zapraszam do Muratyki, jest tyle miejsca, że bez problemu wybierze pan coś dla siebie. Jeżeli chce się pan czegoś dowiedzieć to proszę pytać. Udzielę wszystkich potrzebnych odpowiedzi.
  Odpowiedz
Serdecznie witam w UTNie!

Również zapraszam do Muratyki, znajdzie Pan tam coś dla siebie. Liczę na to, że zostanie Pan u nas na dłużej Wink
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Czy w tej grze generowane sa dochody z jakis budynkow ktore trzeba posiadac?
Czy tez jest to bardziej umowne. Na zasadzie ze ktos cos wymysla. Umiejscowiając to na mapie. I skoro o mapach. Nie mogę znalezć mapy tych wszystkich ziem jakie wystepują w tym swiecie. Gdzie mógłbym znalezć podstawowe informacje dotyczące tego co dokładnie można. A co nie. Bo szczerze to się troche w tym gubię.
Z góry dziękuję Wink
  Odpowiedz
Wszystko tu sami wymyślamy. Aktualnie gospodarka opiera się na tym, że kupujesz co bardziej częste surowce, a jeżeli czegoś potrzebujesz mało, to nie musisz tego kupować. Zamawiasz własne budynki, produkujesz coś i możesz to sprzedawać komuś innemu. Mam plany co do ekonomii, jednak jak na razie nie ona tu gra główną role, a polityka.
  Odpowiedz
Pochodzi Pan może z Osaczeska?
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
W Osaczesku jest Hoch, a nie Eoch.
I oczywiście witamy!
  Odpowiedz
Jesteśmy w internecie, tu nietrudno przerobić sobie bezczelnie nazwę.
  Odpowiedz
No ale ale Panie @AvdE , skoro Eric Hoch jest w Osaczesku, to dlaczego pod zmienionymi personaliami nie mógł być w UTNie?
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
No dobrze, a nawet jak przyszedł tutaj pod zmienioną nazwą to i tak dobrze.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości