Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WNIOSEK Wniosek o przywrócenie władzy
Wasza Arcyksiążęca Wysokość

Z bólem serca stwierdzam, że nie do tego dążyłem. Nie chce, aby moje decyzje i powołania były pochopne jednakże nie mogę przyjmować zaszczytów, z którymi się nie zgadzam. Pomimo władzy, jaką w Calradii daje mi funkcja Prefekta, nie jest ona wystarczająca i ogranicza zbyt mocno. Dlatego zdecydowałem się nie przyjąć zaszczytu Prefekta. Nadal liczę, iż wniosek zostanie rozpatrzony zgodnie z moja prośba, nie środkami zastępczymi.
  Odpowiedz
<wymowne chrząkanie>
Nawet odejść spokojnie i z honorem nie dadzą, tylko muszą usuwać pod nieobecność. Nieładnie.
[Obrazek: Q1g6ajZ.png]

(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy.
  Odpowiedz
Alfred już nie sprawuje żadnej funkcji w Unii. Więc gdzie to usunięcie? Strącili Panią z tronu i tyle.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Dla władcy, to cios okropny! Musi się teraz w końcu wczołgiwać znów po feudalnej drabince, za pomocą układów znów powoli będzie odzyskiwać pozycję, jednak to może zająć trochę czasu...
[Obrazek: Uniowizja_logo.png]
  Odpowiedz
(21-05-2018, 10:06:41)Henryk Wespucci napisał(a): Dla władcy, to cios okropny! Musi się teraz w końcu wczołgiwać znów po feudalnej drabince, za pomocą układów znów powoli będzie odzyskiwać pozycję, jednak to może zająć trochę czasu...
Musi to na Rusi Wink
[Obrazek: Q1g6ajZ.png]

(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości