Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ORGANIZACJA Symbolika partii
Teraz to sobie mogą twierdzić co chcą. Nas to nie zbyt obchodzi. Już 3 loga im się nie podobały. Za 4 razem to oleję.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, jako potencjalnego wyborcy, niekorzystnie są dobrane barwy. Wyszedł taki zielony groch z fioletową kapustą. Można jedynie liczyć, że partia przeprowadziła odpowiednie badania u marketingowców, którym to logo przypadło do gustu.
  Odpowiedz
Od symboliki ważniejsza jest ideologia i plany partii.
  Odpowiedz
Dokładnie. Myślałem również nad wariantem czerwono-żółtym, za niedługo postaram się go przedstawić. Najwyżej zrobi się głosowanie na II Zjeździe OP który, mam nadzieje, odbędzie się wkrótce.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
  Odpowiedz
To jest komunistyczne ścierwo. Dlaczego Pan to zrobił bez kontaktu z wyborcami, albo przynajmniej członkami partii?

Cytat:Od symboliki ważniejsza jest ideologia i plany partii.
Nie znam, ale dołączyłem do tej partii, bo ma słowo "prawica" w nazwie.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Cytat:To jest komunistyczne ścierwo.
Dlatego ma Pan 2 warianty do wyboru. "Nie-stylo-komunistyczny" i "Stylo-komunistyczny" - dowolność wyboru.
  Odpowiedz
Proszę Pana, oto moja propozycja loga:
[Obrazek: giphy.gif]
Lepsze od neonazistowskiego i komunistycznego ścierwa.
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Nazwa sugeruje, że jest to partia prawicowa. A obwódka z kłosów nie oznacza komunizmu.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości