Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Administracja forum
Proponuje również, aby "Muratyka" "Learven" "Ardemia" były zwinięte, a podfora pojawiały się dopiero po wejściu w dział. Obecnie jak widać, te listy są długie, a prawdopodobnie będą jeszcze lekko rosły.

EDIT: Właśnie zauważyłem, że jest opcja samodzielnego zwinięcia działu, jednak uważam, że domyślnie powinno być zwinięte.
Niedostępny
Proszę o utworzenie w dziale Hulenvaden Ulen (Muratyka) podfor
"Kultura i Społeczeństwo"
"Gospodarka"
a w dziale gospodarka "Instytucje" z opisem "Tutaj znajdziesz pracę"

Liczę na błyskawiczne rozpatrzenie wniosku.
Niedostępny
Gotowe Wink
[Obrazek: OP2.png]
Prezes Partii "Odrodzona Prawica"
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
Proszę zamknąć wątek
Niedostępny
Proszę o utworzenie podforum "Ziemie Calradzkie" w dziale "Prowincje" w "Learven"

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Niedostępny
Spokojnie z tymi działami, wiem, że nie ma wszystkie, co potrzebne na forum, jednak zapamiętaj, że to za chwile się skończy. Gdy podpiszemy traktat, zaczniemy powoli łączyć wątki, działy itd., więc nie ma sensu tworzenia ich tylko po to, by zaraz skasować.
Wbrew pozorom, łączenie nie oznacza niszczenia. Jeżeli chce pan przeprowadzić na ten temat dłuższą dyskusje, prosiłbym jednak aby przenieść się do innego wątku.
Niedostępny
Podejrzewam, że niepotrzebne działy i wątki zostaną przeniesione do archiwum. Chodzi mi o to, że nie ma sensu tworzyć wszystkiego, co było na starym forum, gdyż za chwile przestaną być używane.
Dlatego chcę stworzyć tylko to, co będzie istotne dla rozwoju danej krainy. (W tym wypadku: "Hulenvaden Ulen" i "Ziemię Calradzkie'. Nie tworzę wszystkiego, a tworzę tylko to, co będzie potrzebne dla rozwoju. Poza tym, nie chce żeby wszystko pomieszało się - tak jak chociażby wnioski tutaj. Proponuje zresztą, stworzyć oddzielny dział na wnioski do administracji. Ja że swojej strony jedynie w przypadku takiego rozwiązania zapewniam, że będę składał wnioski "obszerniejsze" zamiast pojedynczych jak to miało miejsce dzisiaj
Niedostępny
Hulenvaden Ulen było tak jak i inne uleny. Wolę ograniczyć niepotrzebną kilkalność niech nie będą zwinięte.
Niepodległe Państwo Umel http://umel.5v.pl/index.php

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości