Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Oddanie części Avacov
W ostatnim czasie wybuchły bunty na wyspie Avacov i wynikł tam mały bałagan w związku z volkiańską interwencją oraz poparciem politycznym dla buntowników (jeszcze raz Volkian będzie wpierdalał się w sprawy Ardemii, to osobiście popłynę tam i zdetonuję całą wyspę, niezależnie od rozkazów dowództwa). Ostatecznie wszystko skończyło się wpłynięciem do portu okrętu flagowego Volkianu i rozmowach na temat losu Doctriny. Zadecydowano na nich, że wyspę Avacov sprzeda się w ręce Learven za kwotę 12 738 854 uncji złota. Ostatecznie buntujący się ludzie, wrócili do domów i na wyspie zapanował względny spokój. Wpływ na to miało po części ogłoszenie patrolowania wybrzeży, przez marynarkę wojenną Ardemii.
To tak, jakby ktoś nie zrozumiał, co tam się wydarzyło.

A już przechodząc do tematu: Zagłosujmy, czy sprzedajemy wyspę, czy nie. Ja jestem na tak, bo i tak tam nic cennego nie ma, a Volkian jak widać wyjątkowo uwziął się na te wyspę.
  Odpowiedz
Sprzedajem.
[img=0x0]https://i.imgur.com/YPMiTw5.png[/img]
  Odpowiedz
(25-03-2018, 07:02:44)Michael Wolferine link napisał(a): Sprzedajem.

popieram
1.Moim życiem jest moja pasja
2.Głupiec wierzy w plotki, mędrzec ignoruje plotki i wierzy w fakty.
  Odpowiedz
Jako, że mamy tylko 5 obywateli, to 3 na 5 równa się 60% i jest powyżej 50%, więc wyspa trafia w ręce Learven.
  Odpowiedz
Administracja, proszę o archiwizacje tego wątku.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości