Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ożywienie(powrót),rezygnacja z stanowiska Konsula i plany mikronacyjne
Uwaga z tej strony Leszek Roskohard. Ożywiłem się i powróciłem. Mimo że dochodzą słuchy że pan Ferdynand Dugosz został drugim konsulem, to jednak nie ma takich praw, by nim zostać, bo nie było wyborów, lub konsul według art.16 Konstytucji 12 Listopada dopiero nie po 10 dniach, ale po 30 dniach nieaktywności można go zwolnić. Co do państwa, tak miałem początkowe wyj(cenzura)ne,
jednak tym samym rzeczywiście mogłem tak zaskodzić temu już byłemu państwu(bo aktualnie pełnoprawnej prowincji UTN), swoją nieaktywnością. Jednak nie było to spowodowane tylko atmosferą na Pollinie(moja była wersja odejścia) czy kłótnią nr.2 z Jihymedem Niezydem(wersja pana Ferdynanda Dugosza), a tak naprawdę nudami i brakiem pomysłów i skupieniem się na serwerze swoim. Jednakże z serwera nie rezygnuję, jednak nie rezygnuję też z działania w prowincji Ardemii i całym UTN, oczywiście żeby było to w jakiś sensowny sposób możliwe, to już się aż tak nie nudzę, ale chce się zajmować tylko i wyłącznie 2 sprawami. 1 sprawą jest oczywiście wojsko. Z tego co wiem dalej jest podział i nie ma Sił Zbrojnych UTN, ale jak powstanie, to jestem chętny na stanowisko oficerskie w siłach powietrznych. Drugą sprawą co się zajmę, będzie to NASCAR. A i jeszcze 2 rzeczy. Tak odkąd Ardemia przeniosła się na forum UTN, to byłem mniej aktywny, za to pan Ferdynand Dugosz był bardziej aktywny. Ostatnią rzeczą jest to że z Autonomią Hazard Vegas Konsul Michael Wolferine może zrobić co chce. Ja z niej rezygnuje, ponieważ było to chwilowe zauroczenie. No i powtarzam, REZYGNUJĘ Z STANOWISKA KONSULA ARDEMII.

Podpisuje:
Leszek Roskohard
  Odpowiedz
Od teraz nazywam się Leszek Roskohard-Scraw(Tak dostałem pozwolenie na te nazwisko).
  Odpowiedz
Nie wiem po co, ale niech Pan zmienia.
Odznaczenia:
[Obrazek: OrderOP1.png]
  Odpowiedz
Chcę wiedzieć, kogo jest jeszcze nazwisko scraw, skoro potrzebowal pan pozwolenia
(-)Tymoteusz Alaérsie, książę Efrodrii 
  Odpowiedz
Chyba temat skończony.
@Kaspar Waksman Proszę o archiwizacje (bądź innego administratora).
Odznaczenia:
[Obrazek: OrderOP1.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości