Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dobryj
Dzień dobry wam wszystkim bardzo serdecznie

Wiem, że mój powrót do UTNu może szokować. Nie ukrywam przecież, że nadal mam napięte stosunki z pewnymi osobami w państwie. Ale tak jak mówiłem pewnemu mikronaucie, planuję wrócić do UTNu, gdy skończy się moja kadencja na urzędzie MEN w Księstwie Sarmacji. Dymisja została złożona. Nadal jednak zamierzam działać w Sarmacji. Widząc jednak słabnącą Muratykę smutno mi się robi.

Pana Leszka Roskoharda postaram się jak najbardziej unikać, jednak nie omieszkam wdawać się z nim w dyskusję, jeżeli będzie ona na poziomie. Narazie uznaję naszą relację na wyzerowaną, o ile Pan również ją za taką uznaje.

Pana Ferdynanda Dugosza przepraszam za wszystkie kłótnie, były niepotrzebne. To nie było odpowiednie zachowanie z mojej strony, jednak emocje ponoszą mnie czasem trochę za mocno.

Muratykan proszę o wybaczenie, że pozostawiłem państwo w takiej sytuacji, jaka się stanęła. Obecnie będę się przyglądał sytuacji, a przy każdej okazji postaram się budować ją silniejszą.

JKW Arcadiowi Norbertowi obiecuję, że wróce do Calradii i rozwinę ją.

Pozostałym Learveńczykom życzę mnóstwa pomysłów na rozwój. Na rozwój swoich prowincji, jak i całości.

Pozostałym Ardemczykom życze jak najlepiej

Co jakiś czas wpadałem przejrzeć forum, teraz chyba pora, aby odpowiedzieć w pozostałych wątkach, to co mam do powiedzenia. Bo mam własne zdanie, niektórzy mogą być nieświadomi, ile ważnych rzeczy mam do przekazania..

Pozdrawiam sedecznie
Wasz Jih
  Odpowiedz
No no no. A któż to wrócił! Witamy Pana z powrotem w UTNie! Oczywiście Muratyka wybacza Pana zniknięcie. Rozumiemy Pana stosunki z Panem Roskohardem. Proszę się nim nie przejmować i nie reagować na jakiekolwiek jego zaczepki w Pana kierunku. Jeszcze raz witamy!
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
  Odpowiedz
Welcome here again
  Odpowiedz
Ja również przepraszam na kłótnie i liczę, że konflikt z Panem Roskohardem zostanie zażegnany.
  Odpowiedz
(11-03-2018, 01:21:44)Ferdynand Dugosz link napisał(a): Ja również przepraszam na kłótnie i liczę, że konflikt z Panem Roskohardem zostanie zażegnany.

To już zależy tylko od tego, czy pan Roskohard będzie tego chciał.
  Odpowiedz
On jest, z tego co się orientuje, skłonny do ugody. A przynajmniej taki był świeżo po aferze.
  Odpowiedz
Witam spowrotem.
(10-03-2018, 11:42:34)Каспар Ваксман link napisał(a): (...) Oczywiście Muratyka wybacza Pana zniknięcie. (...)
To Ja sobie też odpowiem jako Muratyka w stylu (Niemcy atakują Polskę jak to powiedział nie jaki przedstawiciel PISu gdy miał stanąć do kontroli czy coś takiego).

Muratyka była nie zadowolona bardzo, ale teraz się cieszy, że pan wrócił.

Niepodległe Państwo Umel http://umel.5v.pl/index.php
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości