Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ORGANIZACJA Posiedzenie Organizacyjne Parlamentu II Kadencji
Ahoj, towarzysze!
@Camilia La Coqfarferqueen 
@Kamiljan Harlin Wespucci
@Arcadio Norbert
@Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Otwieram Posiedzenie Organizacyjne Parlamentu II Kadencji. Na niniejszym posiedzeniu wybierzemy Marszałka Parlamentu II Kadencji.

Czas zgłaszania kandydatur trwa dwa dni od godziny 14:00, 8 sierpnia do godziny 14:00, 10 sierpnia.

Na wniosek dwóch posłów czas zgłaszania kandydatur skrócił się do godziny 14.30, 9 sierpnia.

Następnie zostanie wykonane głosowanie od godziny 14:30, 10 sierpnia do godziny 14:30, 11 sierpnia.

Na wniosek dwóch posłów głosowanie zostanie wykonane od godziny 14:30, 9 sierpnia do godziny 14:30, 10 sierpnia.

Cytat:Zgłoszenie na Marszałka Parlamentu II Kadencji

Imię kandydata:
Nazwisko kandydata:
Partia:
Zameldowanie:
[img=0x0]https://i.imgur.com/YPMiTw5.png[/img]
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Kamiljan Harlin Wespucci
  Odpowiedz
Cytat:Zgłoszenie na Marszałka Parlamentu II Kadencji

Imię kandydata: Kamiljan
Nazwisko kandydata: de Harlin von Wespucci
Partia: Alternatywa dla Unii
Zameldowanie: Rzesza Książęca Learven
[Obrazek: AdU.png]
[Obrazek: signaturen.png]
  Prezes Partii "Alternatywa dla Unii"
   Zarządca Kościoła Antywirtualnego
  "Nawet jeśli nie zgadzasz się z moim poglądami, to pomyśl jak usprawniłbym na tym stanowisku [Marszałka] Parlament." - Moja kampania wyborcza

Odpowiedz
Stawiam się i nie zgłaszam swojej kandydatury.
-Camilia La Coqfarferqueen
  Odpowiedz
Wysoka Izbo!

Stawiam sie na obrady Parlamentu

Zgłoszenie na Marszałka Parlamentu II Kadencji
Imię kandydata: Alfred Fabian
Nazwisko kandydata: von Tehen-Dżek
Partia: Poseł Niezrzeszony
Zameldowanie: Republika Muratyki oraz Rzesza Książęca Learven

Pragnę jeszcze dodac, że w zwiazku z pelnieniem juz przeze mnie tej funkcji jestem osobą obeznaną z funkcjonowaniem Parlamentu, znam prawo UTN co wykazalem nieraz, a takze umiem pisać akty prawne. Znam procedury funkcjonowania Parlamentu, jestem zorganizowany, a przede wszystkim nie zaniedbuje swoich obowiązkow. Wiem, ze nierzadko rezygnuje z funkcji przed zakonczeniem kadencji, jednak uwazam, ze mimo to jestem osobą, ktorej mozna zaufać. Wierze, ze rowniez Wysoka Izba doceni moje doświadczenie.

Z wyrazami szacunku
AFvTD
  Odpowiedz
Również stawiam się i nie zgłaszam kandydatury na Marszałka. Pozdrawiam. Chciałbym również wnioskować o skrócenie debaty
(–) Arcyksiążę Arcadio Norbert, Wiceprezydent Unii Trzech Narodów, Minister do Spraw Wewnętrznych w I Rządzie Unii Trzech Narodów, Prefekt Prefektury Domanii, Kasztelan Arcyksiążęcego Miasta Learvén, Áurtnel Ártulionu, Awetanii etc. etc.
  Odpowiedz
Wysoka Izbo

W zwiazku z deklaracjami wszystkich posłów rowniez prosze o skrocenie debaty oraz przejscie do glosowania
  Odpowiedz
1/2 posłów zawnioskowała za skróceniem czasu zgłaszania kandydatur, zatem przechodzimy do głosowania o godzinie 14.30, 9 sierpnia.
[img=0x0]https://i.imgur.com/YPMiTw5.png[/img]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości