Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

NARRACJA ZONJ - szkolenie kierowców firmy Hergam Future Transport Truck's
Wybiła 18:00, niedziela 5 sierpnia. Słońce świeciło, można by rzecz, że parzyło. Na zewnątrz było 34C. Siedziałem w holu ośrodka oczekując na przybycie kierowców których miałem wyszkolić w trybie natychmiastowym dla jakiejś tam firmy z Ardemii. Po około 10 minutach siedzenia na kanapie w pomieszczeniu głównym, w drzwiach wejściowych pojawiło się 3 wysokich, raczej chudych mężczyzn. "Panowie na szkolenia?" - zapytałem. "A niby gdzie? Na kawę?" - odrzekł najwyższy. Byłem lekko zszokowany ich reakcją. Człowiek kulturalnie pyta, a drugi na ciebie "z ryjem". "No to zapraszam do sali teoretycznej" - rzekłem wstając z kanapy oraz wskazując na uchylone drzwi na końcu korytarza. Wszyscy trzej panowie równym krokiem weszli do sali, zajęli miejsca, i cisza. Wszedłem do sali za nimi, zamknąłem drzwi, usiadłem na swoim fotelu i zacząłem nauczanie. Z tej racji, że był to kurs przyspieszony, wykłady potrwały łącznie 6 godzin. Wszyscy trzej mężczyźni słuchali uważnie. Nadszedł czas na zaliczenie testu państwowego. Było to 6 sierpnia o godzinie 16:30. Panowie weszli do sali i zajęli swoje miejsca przy stanowiskach wyposażonych w komputery. Wszystko im wyjaśniłem, oni tymczasem wklepywali swoje dane i kody do systemu. Usiadłem wygodnie na krześle i dałem im sygnał do startu. Test trwał ok. 2 godzin. Wszyscy zdali pozytywnie. Nazajutrz trzej muszkieterów zjawiło się o godzinie 10:00 przed placem manewrowym. Podstawiłem ciężarówkę, kazałem jednemu do niej wsiąść, odpalić, włączyć światła, takie podstawowe rzeczy. Wszyscy trzej mężczyźni zaliczyli tą część praktyki na 100%. Kolejną częścią testu praktycznego, był slalom. Wsiadł pierwszy, nawet dobrze mu poszło. Kolejny, strącił tylko 1 pachołek. Ostatni, wręcz idealnie. Cofanie, parkowanie itd. wszyscy zaliczyli na średnio 87%. Tego samego dnia miał się odbyć egzamin praktyczny na drodze. Wsiadł pierwszy, przejechałem z nim jakieś 20 km - nawet dobrze mu poszło - zaliczył, zdał, prawo jazdy dostał. Drugi wsiadł, zapomniał zapiąć pasów, ruszyliśmy. Również zrobiliśmy ok. 15-20 km. Zdał. Ostatni wsiadł, pasy zapiął, światła włączył - ruszył. Popełnił tylko jeden błąd - podczas ruszania na światłach za szybko puścił sprzęgło i mu maszyna zgasła, ale to tylko mały szczególik. Zdał.
Wszyscy trzej kierowcy otrzymali swoje prawa jazdy 8 sierpnia 2018 roku ok. godziny 10:30 - są gotowi do pracy.
[Obrazek: podpis1.png]
"Jedziemy po wodzie jak Jezus po jeziorze." - Karol z Unii,
"Do małp się strzela albo ogląda z daleka" - Stanisław Dmowski o Roskohardzie.
"Nie będę działać w kraju, w którym ktoś łapie cię za każde słówko" - sam Kaspar.
Byłe pełnione funkcje: I Prezydent Unii Trzech Narodów.
[-] Następujący użytkownicy lubią ten post:
  • Leszek Roskohard-Tracz
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości